Харків'янам покажуть виставку живопису та графіки Дениса Чернова
20 січня 2014 11:58
Харків'янам покажуть виставку живопису та графіки Дениса Чернова Виставка живопису та графіки Дениса Чернова «Колір і світло» працюватиме з 23 січня до 8 лютого в галереї «Мистецтво Слобожанщини».

Як повідомили в галереї, до експозиції увійшли роботи в жанрах: пейзаж, портрет, ню, міжжанрові твори. За словами організаторів виставки, картини Дениса Чернова вирізняються реалістичністю зображення, виразністю світлотіньових рішень, гармонією барв. Авторському баченню світу притаманні як масштабність панорам, так і концентрація на деталях.

Офіційне відкриття експозиції відбудеться 23 січня (початок о 17:00).

Довідка. Денис Чернов народився 22 травня 1978 року. Живе і працює в Харкові. У 1998 році закінчив Харківське художнє училище, у 2004 році - Харківську державну академію дизайну і мистецтв (факультет «Образотворче мистецтво» спеціалізації «Графіка»). Учасник українських та міжнародних виставок (понад 70). Роботи містяться в приватних колекціях України, Росії, Греції, Великобританії, Іспанії, Італії, Франції, США, Канади, Японії. Працює в різних графічних і живописних техніках, перевагу віддає малюнку олівцем.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини