Харків'янам покажуть фотографії сибірських річок
08 січня 2014 12:49
Харків'янам покажуть фотографії сибірських річок Фотовиставка Володимира Оглобліна «Шлях річки» працюватиме з 9 до 30 січня в галереї «Костюринський провулок» (пров. Костюринський, 1).

Як повідомили в галереї, на виставці покажуть понад 30 знімків сибірських річок. Роботи створено в рамках фотопроекту «Життя великої річки», більшість знімків знято за течією річки Лени, і їх виставлятимуть уперше.

«Назва цієї виставки виникла майже відразу, щойно згори глянув на одну з малопримітних річок Західного Сибіру. Наче хтось навмисно закрутив річище, щоб річці самій було складно прискорювати свій біг, свій плин крізь простір і час», - зазначає автор робіт.

Офіційне відкриття експозиції - 9 січня, початок - о 18:00.

Довідка. Володимир Оглоблін народився в 1954 році в Харкові. Закінчив історичний факультет Харківського державного університету (нині - Харківський національний університет ім. В. Н. Каразіна). Фотографує з 1978 року. Член Спілки фотохудожників України з 1989 року. Є лауреатом фотоконкурсів в Україні та за кордоном. Роботи виставлялися в Харкові, Києві, Рівному, Івано-Франківську, Керчі, Москві, Санкт-Петербургу, Єкатеринбургу (Росія), Ризі (Латвія), Празі (Чехія), Гельсінкі (Фінляндія), Ліллі, Парижі (Франція), Мюнхені, Нюрнбергу (Німеччина). Усього відбулося понад 30 персональних виставок. Видано понад 20 альбомів і книжок з використанням знімків автора. Працює переважно в жанрі пейзажу.
Друкувати
Останні новини