Громадська організація багатодітних сімей «АММА» відзначає 25-річчя
26 лютого 2019 17:47 Суспільство
Громадська організація багатодітних сімей «АММА» відзначає 25-річчя Захід з нагоди 25-річчя заснування Асоціації багатодітних сімей «АММА» пройде 28 лютого в Малій академії наук Харківської обласної ради (вул. Скрипника, 14).

У заході візьмуть участь представники міських та обласних органів влади, громадських організацій, члени багатодітних сімей. У фойє академії працюватиме виставка творчості дітей з багатодітних сімей та фотозони.

Початок заходу - о 15:00.

Зазначимо, що громадська організація «Асоціація багатодітних сімей «АММА» працює з 28 лютого 1994 року. Вона об'єднує понад 500 сімей, в яких виховуються близько 1,5 тис. дітей. Головна мета роботи «АММА» - захист материнства і дитинства, а також надання інформаційної, правової, соціально-педагогічної, психологічної і гуманітарної допомоги багатодітним, неповним, прийомним сім'ям, сім'ям учасників бойових дій, а також малозабезпеченим сім'ям з Харкова і області, сім'ям вимушено переміщених осіб, які виховують дітей-сиріт, дітей з інвалідністю та обдарованих дітей.

«АММА» співпрацює з багатьма організаціями та підприємствами. Представники організації проводять різні заходи і майстер-класи в інтернатах, реабілітаційних центрах, військовому госпіталі. Крім того, організовуються зустрічі сімей з людьми похилого віку і ветеранами.

Друкувати
Останні новини