Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті
28 вересня 2013 21:44
Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Делегація з міста-побратима Нюрнберга сьогодні, 28 вересня, взяла участь у проекті «Ніч науки», що пройшов, в тому числі, й у стінах Харківського національного фармацевтичного університету.

Гості з німецького міста приїхали в Україну в рамках Тижнів Німеччини в Харкові. Вони вже побували у Львові та Києві, тут же вони змогли взяти участь в унікальному науково-освітньому проекті «Ніч науки», в рамках якого виші Харкова презентують свої досягнення і розповідають про власні освітні системі.

Так, нюрнберзька делегація відвідала фармацевтичний університет, в якому зараз навчається понад 17 тис. студентів. Ректор вишу Валентин Черних провів для гостей екскурсію. Іноземних гостей при цьому цікавили різні фінансові питання: від вартості контрактного навчання до цін у їдальні.

У лабораторіях університету фахівці-хіміки продемонстрували пізнавальні досліди з різними речовинами - від звичайного аспірину до кислот, а також показали лабораторії, де створюються лікарські препарати.

Гості з Нюрнберга подякували керівництву вишу за цікаву екскурсію. «Ми гостюємо у вас вже три дні, і місто здалося нам величезним, живим і пульсуючим організмом. Ми, жителі Західної Німеччини, не очікували, що Харків виявиться таким красивим. Сьогоднішня екскурсія стала для нас приємним сюрпризом: комплекс будівель університету справив на нас величезне враження, тут панують чистота і лад. Завтра ми їдемо додому, але обов'язково розповімо своїм друзям і близьким про Харків і порадимо побувати тут. Харків того вартий», - поділився враженнями представник німецької делегації Андреас Ваггерсхаузен.

Після закінчення візиту до ХНФУ гості відвідали культурно-просвітницький центр «Будинок Нюрнберга».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті Гостям із Нюрнберга продемонстрували хімічні досліди у фармуніверситеті
Друкувати
Останні новини