Глава представництва ЄІБ відвідав парк Горького
08 квітня 2019 17:24 Міжнародне співробітництво
Глава представництва ЄІБ відвідав парк Горького Глава представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Жан-Ерік де Загон сьогодні, 8 квітня, відвідав Центральний парк культури і відпочинку імені Горького.

Перший заступник Харківського міського голови Ігор Терехов розповів йому про будівництво парку, обслуговування підприємства і показав усі тематичні зони.

Жан-Ерік де Загон зазначив, що це вдалий проект - в парку можна просто погуляти, насолоджуючись природою, а можна покататися на атракціонах і активно відпочити.

«Вони можуть пишатися своєю роботою. Перш за все мені дуже сподобалося, що була збережена природа, старі дерева. Ще я помітив бронзові скульптури - які вони прекрасні і символізують свою якусь історію. Дуже сподобалася ідея, що люди похилого віку і молодь можуть провести час разом. Думаю, що люди старшого віку і діти дуже задоволені», - поділився враженнями глава представництва ЄІБ.

На пам'ять гостю подарували фірмовий значок парку, після прогулянки він заповнив Книгу відгуків.

Ігор Терехов зазначив, що Центральний парк продовжать покращувати, наприклад, біля колеса огляду відкриють новий Будинок казки. Крім того, до 1 травня заллють водою озеро, і там знову плаватимуть лебеді.

«Ми сьогодні оглянули парк. Це улюблене місце харків'ян. Я згадую, скільки праці і зусиль було вкладено, щоб його створити. Здорово, що він підтримується в такому хорошому стані, і наші гості відзначають, що це один з кращих парків у Європі. Він розвивається, з'являються нові атракціони. Все робиться для того, щоб парк радував харків'ян і гостей міста», - зазначив Ігор Терехов.

Нагадаємо, що Глава представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Жан-Ерік де Загон перебуває з робочим візитом у Харкові. Сьогодні він також відвідав Центр управління дорожнім рухом міста і Регіональний центр послуг.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини