Глава ЄІБ ознайомився з системою безпеки дорожнього руху в Харкові
08 квітня 2019 12:52 Співробітництво з міжнародними організаціями
Глава ЄІБ ознайомився з системою безпеки дорожнього руху в Харкові Глава представництва Європейського інвестиційного банку в Україні Жан-Ерік де Загон в рамках робочого візиту до Харкова сьогодні, 8 квітня, відвідав Центр управління дорожнім рухом міста.

Як повідомив заступник Харківського міського голови з питань інфраструктури міста Євген Водовозов, у функції центру входять управління світлофорними об'єктами і дорожніми знаками, контроль і оптимізація дорожнього руху на магістралях міста, а також взаємодія, в тому числі обмін даними, з поліцією та іншими оперативними службами. Сьогодні до системи управління підключено 130 камер відеоспостереження, встановлених на проїжджій частині доріг.

«Це наш майданчик спроб і помилок, досвід роботи якого допоможе нам під час створення Єдиного ситуаційного центру в місті. Надалі цей центр буде функціонувати нарівні з ситуаційним, але він буде вже в іншій якості і потужностях. Сьогодні до системи управління рухом підключена тільки частина світлофорів міста, і в процесі розвитку програми «Безпечне місто» ми будемо підключати решту. Ефективність роботи центру вже підтверджена. Завдяки йому ми можемо оперативно реагувати на якусь аварійну ситуацію, міняти режим роботи світлофорів та інше», - повідомив віце-мер.

У свою чергу глава ЄІБ зазначив, що центр створений на високому рівні, однак його масштабів недостатньо для такого великого міста, як Харків.

«Центр виглядає дуже професійно, і я дуже підтримую позицію міської влади, що для 1,5-мільйонного міста цього мало, центр необхідно розширювати. Я бачу, що місто активно працює в цьому напрямку і хоче розвиватися. Сьогодні я переконався, що кредит, який ми надамо Харкову, буде ефективно використаний на той проект, який дійсно необхідний вашому місту», - підкреслив Жан-Ерік де Загон.

Також в ході візиту глава ЄІБ ознайомився з роботою Диспетчерського центру КП «Міськелектротранссервіс» і проїхав на харківському метро. Жан-Ерік де Загон розповів, що останній раз він користувався послугами метро у Парижі, і на тлі європейських міст харківський метрополітен виглядає дуже гідно.

«Харківське метро працює ефективно і на дуже високому рівні. Подача поїзда була швидкою, хороший доступ в метро, ​​і я бачу, що пасажири дуже комфортно себе почувають. Мені дуже приємно зазначити, що Європейський інвестиційний банк вносить свій внесок у розвиток харківського метрополітену. З нашого боку я впевнений, що розвиток міського транспорту - дуже важлива складова модернізації міста», - додав глава ЄІБ.

Нагадаємо, що на реалізацію проекту «Безпечне місто» Європейський інвестиційний банк  планує надати Харкову 21 млн євро. Також ЄІБ спільно з ЄБРР фінансує будівництво третьої черги Харківського метрополітену, в тому числі двох нових станцій «Державінська» і «Одеська», будівництво електродепо за ст. м. «Перемога» і закупівлю вагонів для рухомого складу. На цей проект інвестор виділить місту 160 млн євро.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини