Героя війни Михайла Карпєєва привітали з Днем визволення Харкова
21 серпня 2019 16:44 Суспільство
Героя війни Михайла Карпєєва привітали з Днем визволення Харкова Героя Радянського Союзу, генерала-майора авіації Михайла Карпєєва привітали з 76-ю річницею визволення Харкова від нацистських загарбників.

Михайло Карпєєв брав участь у визволенні Харкова. Під час Другої світової війни він був штурманом 75-го гвардійського штурмового авіаполку гвардії. Льотчик здійснив 310 бойових вильотів, знищив 25 танків, 27 гармат, 40 автомобілів з військовим вантажем, 60 залізничних вагонів. У 1945 році за проявлені мужність, відвагу і героїзм Михайлові Карпєєву присвоїли звання Героя Радянського Союзу.

Пам'ятають подвиги бойового льотчика харків'яни і сьогодні. Так, напередодні святкування Дня визволення Харкова Михайла Карпєєва привітали директор Департаменту праці та соціальної політики Лариса Болгова та заступник голови Адміністрації Індустріального району Олена Веліканова.

Донька героя Олександра Єгорова зазначила, що велику увагу місто приділяє її легендарному батькові не тільки в свята.

«Місто надає велику допомогу татові, реагуючи на всі наші прохання. Зокрема, йому потрібні були операції, коли він зламав два тазостегнових суглоба, і місто оплатило усі витрати. І на всі свята тата завжди вітають», - підкреслила Олександра Єгорова.

Зазначимо, в листопаді минулого року Михайло Карпєєв відсвяткував 96-річчя.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини