Героя Радянського Союзу Михайла Карпєєва привітали з Днем Перемоги
05 травня 2018 17:07 Суспільство
Героя Радянського Союзу Михайла Карпєєва привітали з Днем Перемоги Герой Радянського Союзу, генерал-майор авіації Михайло Карпєєв сьогодні, 5 травня, прийняв вітання з 73-ю річницею перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

Від імені Харківського міського голови Геннадія Кернеса Героя Радянського Союзу привітали директор Департаменту праці та соціальної політики Лариса Болгова, голова Адміністрації Індустріального району Ольга Вельможна і представники районного управління праці та соціального захисту населення.

Ветерану побажали міцного здоров'я, довголіття та мирного неба.

Довідка. Карпєєв Михайло Полікарпович народився 21 листопада 1922 року. Штурман 75-го гвардійського штурмового авіаполку, гвардії-лейтенант Карпєєв в ході війни здійснив 310 бойових вильотів, знищив 25 танків, 27 гармат, 40 автомобілів з військовим вантажем, 60 залізничних вагонів, сотні гітлерівців. Брав участь у визволенні міста Харкова. Звання Героя Радянського Союзу йому було присвоєно 29 червня 1945 року за проведені 100 успішних вильотів на літаках ІЛ-2 зі знищенням ворожої техніки і живої сили противника, 100 бойових вильотів на розвідку, 110 бойових вильотів для зв'язку з партизанами і за проявлені при цьому мужність, відвагу і героїзм.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини