Геннадія Кернеса нагородили орденом від Спілки юристів України
19 грудня 2012 10:33
Геннадія Кернеса нагородили орденом від Спілки юристів України Харківського міського голову Геннадія Кернеса нагородили орденом «За заслуги» III ступеня від Спілки юристів України.

Орден Геннадію Кернесу сьогодні, 19 грудня, на сесії Харківської міської ради вручив голова Харківської обласної організації Спілки юристів України Володимир Кривобок.

Юрист зазначив, що ця нагорода належить всьому Харкову і харків'янам, зокрема за підготовку та проведення Євро-2012.

У свою чергу, міський голова подякував Спілці юристів України за оцінку спільної роботи керівництва міста і всіх його жителів.

«Будь-яка нагорода, присуджена мені чи будь-якому іншому члену команди, - це оцінка спільної праці», - підкреслив Геннадій Кернес.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини