Геннадій Кернес зустрівся з жителями Шишківки
02 липня 2019 21:54 Місто
Геннадій Кернес зустрівся з жителями Шишківки Харківський міський голова Геннадій Кернес і народний депутат України Олександр Грановський сьогодні, 2 липня, провели зустріч із жителями Шишківки в Київському районі, на вул. Саперній, 20.

Харків'яни висловили прохання допомогти у вирішенні питань, які стосувалися ремонту доріг, під'їздів, покрівлі, інженерних комунікацій. Також порушувалися питання щодо пільгового встановлення лічильників холодного та гарячого водопостачання, покращення транспортного сполучення у мікрорайоні, обрізки дерев тощо.

Міський голова також доручив профільним департаментам надати матеріальну допомогу і сприяння місцевим жителям у пільговому лікуванні катаракти, протезуванні зубів, проконсультувати щодо поліпшення житлових умов.

«Зараз ми по всьому місту ремонтуємо будинки, двори, дороги. І всі проблеми, про які сьогодні говорили, вже взяті у роботу і робитимуться доти, доки не вирішаться - відразу або поступово. Роботи дуже багато, оскільки в Харкові зараз, з урахуванням переселенців, проживає майже два мільйони людей. І ми, поряд із наданням допомоги, якої потребують багато хто, все ж намагаємося розвивати місто: купуємо нові тролейбуси, займаємося благоустроєм і будуватимемо метро в бік аеропорту. Все це разом вимагає великих зусиль і ресурсів», - зазначив Геннадій Кернес.

Також за підсумками зустрічі було ухвалене рішення відкрити в мікрорайоні приймальню народного депутата Олександра Грановського.

Друкувати
Останні новини