Геннадій Кернес зустрівся з віце-послом Великої Британії
23 жовтня 2018 17:31 Міжнародне співробітництво
Геннадій Кернес зустрівся з віце-послом Великої Британії Британський дипломат провела низку зустрічей напередодні матчу «Манчестер Сіті» - «Шахтар», який відбудеться на стадіоні «Металіст» у Харкові.

23 жовтня Харківський міський голова Геннадій Кернес зустрівся з заступником посла Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Хелен Фейзи. Британський дипломат, яка прибула до Харкова напередодні матчу «Манчестер Сіті» - «Шахтар», відзначила добру готовність міста до великих спортивних подій.

«Я втретє в Харкові з початку своєї роботи в Україні, і з кожним разом помітно розвиток інфраструктури. Британські інвестори зацікавлені в більшій кількості реальної інформації про можливості співпраці. Також ми пов'язуємо великі надії з відкриттям прямих авіарейсів звідси до Сполученого Королівства, це шлях культурного обміну і шлях грошей - туристичних та інвестиційних», - зазначила Хелен Фейзи.

«Ми працюємо з провідними фінансовими структурами, такими як Світовий банк і Європейський інвестиційний банк, маємо реальні справи з ними і хорошу репутацію. Це наше портфоліо і для британського бізнесу. Що стосується туристів, ваші візи доступні далеко не всім харків'янам. Але сьогодні ви побачите, що вболівальники тут нічим не поступаються прославленим англійським фанатам», - сказав Геннадій Кернес під час зустрічі.

 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини