Учасники війни та активісти ветеранського руху взяли участь у святковому прийомі, отримали нагороди та подарунки.
7 травня, напередодні Дня пам'яті та примирення і Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Харківський міський голова Геннадій Кернес зустрівся з ветеранами. Учасники війни, в тому числі визволителі Харкова, трудівники тилу, активісти ветеранського руху отримали нагороди та подарунки, для них прозвучали пісні воєнних років.
«Від імені Харківської міської ради, виконавчого комітету я вітаю всіх ветеранів, хто пройшов війну, пережив ті страшні роки і повернув мир до Харкова, на нашу землю. Спасибі вам за честь бути з вами, слухати ваші настанови, бачити гідний приклад. Сердечно бажаю вам здоров'я, сил і тепла, людської турботи і поваги, яких ви гідні. Зі святом, низький вам уклін», - сказав Геннадій Кернес.
Ветеранам вручено Почесні грамоти міської ради і подарунки. Повний список нагороджених можна подивитися тут.
«Сподіваюся, в ці святкові дні у вас будуть приємні зустрічі, хороші хвилини спогадів про молодість, про бойових друзів і про велику Перемогу. Давайте піднімемо символічний тост за Батьківщину, яку ви захистили, і незалежну, вільну Україну, яка зараз захищає свої рубежі», - додав Геннадій Кернес у кінці зустрічі.
Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.
-
25/12/2025
На проспекті Героїв Харкова тимчасово заборонять рух транспорту
-
25/12/2025
Мер звернувся до харків'ян з привітанням
-
25/12/2025
Ігор Терехов вітає харків'ян з Різдвом
-
25/12/2025
Ігор Терехов: Харків продовжує підтримувати переселенців
-
24/12/2025
Ігор Терехов привітав католиків з Різдвом
-
24/12/2025
У Харкові знесуть ще три пошкоджені обстрілами будинки
-
24/12/2025
У Харкові встановлять низку меморіальних дошок
-
24/12/2025
Через обстріли в Харкові обмежено подачу тепла та гарячої води
-
24/12/2025
Ігор Терехов: Вимушено переходимо в режим «енергоострова»
-
24/12/2025
У Харкові функціонують пункти незламності
-
23/12/2025
Ігор Терехов зустрівся з духовними лідерами міста
-
23/12/2025
Для дітей з Новобаварського району організували новорічне свято
-
23/12/2025
Ігор Терехов привітав працівників «Тепломереж» з Днем енергетика
-
23/12/2025
Витрати на роботу святкової ілюмінації частково покриють меценати
-
23/12/2025
Застосунок «Open Kharkiv» випустив оновлення
-
22/12/2025
Тролейбус №25 тимчасово не курсуватиме у вівторок
-
22/12/2025
Ігор Терехов: Бізнес у прифронтових громадах потребує державної підтримки
-
22/12/2025
Трамваї №16 і 16А тимчасово змінять маршрути
-
22/12/2025
Асоціація прифронтових міст і громад та Українська рада бізнесу підписали меморандум

































































