Геннадій Кернес зустрівся з керівництвом навчальних закладів, які увійшли в топ-100 кращих шкіл України
04 березня 2019 13:43 Місто
Геннадій Кернес зустрівся з керівництвом навчальних закладів, які увійшли в топ-100 кращих шкіл України Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 4 березня, провів зустріч з директорами харківських навчальних закладів, які увійшли до рейтингу «100 кращих шкіл України».

Цього року в топ кращих шкіл країни увійшли шість навчальних закладів Харкова: гімназія №47 (27-е місце), приватний навчальний заклад з поглибленим вивченням англійської мови «Авторська школа Бойка» (31-е місце), Технічний ліцей №173 (43 -е місце), Академічна гімназія №45 (50-е місце), Харківський університетський ліцей (96-е місце). Харківський фізико-математичний ліцей №27 посів 2-е місце і увійшов до трійки лідерів рейтингу.

За словами директора Департаменту освіти Ольги Деменко, більшість з представлених в рейтингу харківських шкіл вже не вперше потрапляють до цього списку, тоді як університетський і технічний ліцеї стали в ньому дебютантами.

Міський голова привітав директорів з такими високими результатами і подякував за успішну роботу.

«Керівництву міста дуже приємно, що у нас є такі сильні навчальні заклади. Повірте, коли формується міський бюджет, ми завжди думаємо про те, щоб виділити кошти і привести в належний стан наші навчальні заклади, тому що гроші з батьків брати - це вже не панацея. Тому давайте будемо всі разом передавати успішний досвід іншим керівникам навчальних закладів міста, щоб вони прагнули до таких же високих результатів», - зазначив Геннадій Кернес.

У свою чергу керівники навчальних закладів відзначили вагому підтримку міської влади у розвитку системи освіти Харкова.

«Дуже приємно, що наші успіхи відзначені керівництвом міста. Можу сказати одне, за останній час і Харків, і система освіти міста змінилися в кращий бік. Зокрема, харківські школи сьогодні виглядають гідно, і дуже приємно, що місто приділяє цьому велику увагу, тому що фінансова складова дуже важлива дня нас - це своєчасна виплата заробітної плати та зміцнення матеріально-технічної бази», - підкреслила директор фізико-математичного ліцею № 27 Юлія Єременко.

«Тільки сліпий не побачить того, як серйозно останнім часом змінилася якість освіти в місті і ставлення влади до шкіл. Наші школярі регулярно перемагають на міжнародних і республіканських олімпіадах. Нехай таких шкіл небагато, але вони показують дуже високі результати, і нас знають по всій країні», - зазначив директор Харківського університетського ліцею Сергій Дьячков.

На завершення зустрічі міський голова привітав жінок з прийдешнім Міжнародним жіночим днем ​​і вручив директорам навчальних закладів квіти.

Довідка. Рейтинг «100 кращих шкіл України» був складений журналом «Фокус» за результатами зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року. При його формуванні враховувалися дані тільки по випускниках загальноосвітніх навчальних закладів минулого року. Всього було оброблено інформацію по 125,9 тис. учнів і 3,3 тис. навчальних закладів. Як зазначили в Департаменті освіти, Харків сім років поспіль утримує позиції абсолютного лідера за підсумками всіх видів інтелектуальних змагань.

Друкувати
Останні новини