Геннадій Кернес зустрівся з фіналісткою конкурсу «Global Teacher Prize Ukraine» Людмилою Таболіною
09 жовтня 2019 14:13 Місто
Геннадій Кернес зустрівся з фіналісткою конкурсу «Global Teacher Prize Ukraine» Людмилою Таболіною Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 9 жовтня, зустрівся з учителем Харківської спеціалізованої школи №73 Людмилою Таболіною, яка стала фіналісткою національної премії для вчителів-новаторів «Global Teacher Prize Ukraine 2019».

Людмила Таболіна розповіла меру про участь у конкурсі «Global Teacher Prize Ukraine» та отримані нагороди від Президента України. Викладач української мови та літератури повідомила, що на премію її номінував переможець минулого року - вчитель інформатики із Запоріжжя Олександр Жук. Харків'янка увійшла до десятки фіналістів «Global Teacher Prize Ukraine 2019» з 50-ти учасників II туру, а всього на конкурс було подано близько 3 тис. заявок.

«На конкурсі я більше позиціонувала себе як куратор Євроклубу, який функціонує на базі нашої школи і займається євроінтеграційною роботою у Харкові. Близько 900 учнів нашої школи входять до цього клубу. Ми займаємося різними проектами, які вже давно вийшли за межі країни і стали міжнародними. Це волонтерські проекти, ініціативи щодо збереження навколишнього середовища, антидискримінаційні. Також ми вчимо дітей процесу голосування на виборах тощо. Ми постійно розширюємо цю роботу, і я вважаю, що мене відібрали у фінал тому, що я вчитель без кордонів», - зазначила Людмила Таболіна.

Геннадій Кернес привітав учителя з професійним досягненням. Він розповів, що зараз багато уваги приділяє вдосконаленню своєї української мови, і запропонував Людмилі Таболіній стати його наставником у цій роботі.

«Я багато читаю українською мовою, працюю зі словником і перекладаю тексти. Я впевнений, що результат стане кращим, якщо я почну більше спілкуватися українською мовою, і думаю, ми знайдемо час, щоб ви мене трохи підтягнули в цій справі», - сказав мер.

Зазначимо, з 2018 року Євроклуб, який очолює Людмила Таболіна, входить до десятки кращих в Україні. Євроклуб отримує консультаційну та фінансову підтримку Представництва Європейського Союзу в Україні на реалізацію проектів, спрямованих на популяризацію європейських цінностей.

Нагадаємо, в День працівників освіти Президент України Володимир Зеленський провів зустріч з педагогами - переможцями конкурсів «Учитель року - 2019» та «Global Teacher Prize Ukraine 2019», в якій взяли участь Людмила Таболіна та вчитель харківської школи №135, переможець Всеукраїнського конкурсу «Учитель року - 2019» у номінації «Захист Вітчизни» Сергій Ігнатьєв.

Довідка. «Global Teacher Prize Ukraine» - це щорічна національна премія для вчителів-агентів освітніх змін. Премія покликана відзначити досягнення вчителя не тільки по відношенню до своїх учнів, а й у ставленні суспільства, і підкреслити важливість педагогів в Україні. «Global Teacher Prize Ukraine» була заснована в 2017 році ОС «Освіторія» після підписання меморандуму з фондом «Varkey GEMS Foundation».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини