Геннадій Кернес запросив представників ПАРЄ на вибори до Харкова
16 травня 2012 15:21
Геннадій Кернес запросив представників ПАРЄ на вибори до Харкова Харківський міський голова Геннадій Кернес запропонував представникам моніторингового комітету Парламентської асамблеї Ради Європи відвідати Харків восени, під час парламентських виборів, щоб переконатися в прозорості процесу.

Міський голова озвучив пропозицію сьогодні, 16 травня, на зустрічі зі співдоповідачами Комітету ПАРЄ з питань дотримання обов'язків і зобов'язань державами-учасницями Ради Європи Марієттою де Пурбе-Лундін та Маілісом Репсом і секретарем комітету Басом Кляйном.

«Ви побачите, що в Харкові все буде прозоро - тут немає подвійних стандартів. Ми працюємо для людей, і я впевнений, що ви оціните рівень довіри населення до місцевої влади. У Харківській міській раді 100 депутатів, є депутати і від Блоку Юлії Тимошенко, і від інших опозиційних партій, але ми ухвалюємо рішення на рівні 85-87 голосів. Це говорить про те, що роботу міської влади підтримують різні політичні сили», - підкреслив Геннадій Кернес.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини