Геннадій Кернес: З 1 вересня абсолютно всі школи Харкова будуть взяті під охорону
22 травня 2018 17:40 Освіта
Геннадій Кернес: З 1 вересня абсолютно всі школи Харкова будуть взяті під охорону Проект «Безпечна школа» почнуть реалізовувати в Харкові з початку нового навчального року.

Про це сьогодні, 22 травня, на своїй сторінці у «Facebook» повідомив Харківський міський голова Геннадій Кернес у зв'язку з надзвичайною подією, яка сталася в Харківській спеціалізованій школі №3 по вул. Лесі Українки, 4. За попередніми даними, в навчальному закладі розпорошили невідомий газ, у результаті чого постраждали 37 дітей, 35 з них були госпіталізовані.

За словами мера, в рамках проекту вже з нового навчального року всі загальноосвітні заклади міста будуть взяті під охорону за рахунок коштів міського бюджету. Також у школах почнуть встановлювати камери відеоспостереження. Зокрема, вже до нового навчального року системи відеоспостереження з'являться в найбільших з них, в тому числі в школі №3. Планується, що до кінця 2018 року системами відеоспостереження будуть оснащені понад 100 шкіл.

«У наступні роки всі без винятку загальноосвітні установи будуть обладнані камерами, щоб у випадку, якщо, не дай Бог, станеться щось подібне, ми відразу могли виявити винуватця події», - підкреслив міський голова.

Геннадій Кернес зазначив, що ці рішення були ухвалені задовго до сьогоднішнього дня - в грудні 2017 року, коли депутати міськради голосували за бюджет 2018 року.

«Це проблема не шкіл. Це проблема відсутності правопорядку на вулицях навіть мирних міст. Це глобальна проблема. Сподіваюся, оснащення харківських шкіл відеоспостереженням допоможе вирішити її хоча б локально», - додав мер.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини