Геннадій Кернес: Явка на виборах у Харкові складе близько 65%
15 березня 2019 14:15 Міжнародне співробітництво
Геннадій Кернес: Явка на виборах у Харкові складе близько 65% Хід передвиборної кампанії і її можливі результати міський голова прокоментував для міжнародних спостерігачів.

15 березня Харківський міський голова Геннадій Кернес зустрівся з довгостроковими спостерігачами неурядової міжнародної організації «CANADEM». Її представники Роман Кучер та Джейн Коварікова поцікавилися підготовкою голосування на виборах Президента України в Харкові.

Відповідаючи на питання спостерігачів, Геннадій Кернес сказав, що можлива явка виборців на виборах у Харкові складе близько 65%. «Ми спираємося на соціологію, і в нашому місті прогноз такий. Що стосується підготовки, в рамках своєї компетенції міська рада та районні адміністрації проводять інформування населення, ділянки готуються, ще є два тижні. Скарги, якщо вони є, надходять не нам. Але очевидних порушень, які отримали б резонанс, не видно», - зазначив він.

Оцінюючи, на прохання гостей, процес агітації, Геннадій Кернес сказав, що основні меседжі кандидатів у президенти сформульовані і вже не зміняться. «Думаю, до кінця першого туру вже нічого не зміниться. Коли визначаться його переможці і почнеться другий тур, очевидно, буде вже інша боротьба, з іншими фоном і динамікою», - додав він.

Друкувати
Останні новини