Геннадій Кернес, Володимир Дашкевич і Максим Дунаєвський зустрілися зі студентами харківської консерваторії
23 травня 2011 19:45
Геннадій Кернес, Володимир Дашкевич і Максим Дунаєвський зустрілися зі студентами харківської консерваторії Зустріч Харківського міського голови Геннадія Кернеса, видатних композиторів Володимира Дашкевича і Максима Дунаєвського зі студентами Харківського національного університету мистецтв відбулася 23 травня у великому залі консерваторії.

«Харків - це культурний центр не тільки України, але й колишнього Радянського Союзу. А така зустріч - це унікальна подія. Тому що вона є знаковою як для університету мистецтв, так і для культурного життя Харкова. Я радий, що зараз поруч з нами люди, чию музику ми чули з юності по радіо, з екранів телевізорів і чию музику ви маєте честь виконувати сьогодні. Я впевнений, що, коли студенти консерваторії грають твори Володимира Дашкевича і Максима Дунаєвського, вони отримують задоволення, натхнення і той життєвий заряд, заради якого вони і вчаться, і живуть», - зазначив Геннадій Кернес.
Міський голова подякував видатним музикантам за зустріч і запросив їх відвідати Харків наступного року.
«Я хочу сказати «красно дякую» Володимирові Дашкевичу та Максимові Дунаєвському за те, що вони знайшли можливість прийти сюди й порадувати нас своєю присутністю і своїєю творчістю, - підкреслив міський голова. - Тому що цей навчальний заклад виховав не одне покоління талановитих музикантів, наприклад, таких як Ісаак Дунаєвський. У всякому разі, я можу сказати одне: коли тут відчинені вікна і грає музика, люди на вулиці стоять і слухають».
Як зазначила ректор національного університету мистецтв Тетяна Вєркіна, ця зустріч дуже символічна і є яскравою подією в житті університету.
«Я рада, що Максим Дунаєвський відвідав харківську консерваторію, місце, де вчився його батько. Я сподіваюся, що наступного року і Максим Дунаєвський, і Володимир Дашкевич знову відвідають нас і сьогоднішня зустріч стане початком доброї традиції», - підкреслила Тетяна Вєркіна.
У рамках зустрічі студенти консерваторії виконали популярні твори композиторів-класиків. Глядачі заходу почули попурі у виконанні авторів, Максима Дунаєвського та Володимира Дашкевича.


 

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

    Геннадій Кернес, Володимир Дашкевич і Максим Дунаєвський зустрілися зі студентами харківської консерваторії Геннадій Кернес, Володимир Дашкевич і Максим Дунаєвський зустрілися зі студентами харківської консерваторії Геннадій Кернес, Володимир Дашкевич і Максим Дунаєвський зустрілися зі студентами харківської консерваторії Геннадій Кернес, Володимир Дашкевич і Максим Дунаєвський зустрілися зі студентами харківської консерваторії Геннадій Кернес, Володимир Дашкевич і Максим Дунаєвський зустрілися зі студентами харківської консерваторії Геннадій Кернес, Володимир Дашкевич і Максим Дунаєвський зустрілися зі студентами харківської консерваторії Геннадій Кернес, Володимир Дашкевич і Максим Дунаєвський зустрілися зі студентами харківської консерваторії Геннадій Кернес, Володимир Дашкевич і Максим Дунаєвський зустрілися зі студентами харківської консерваторії Геннадій Кернес, Володимир Дашкевич і Максим Дунаєвський зустрілися зі студентами харківської консерваторії Геннадій Кернес, Володимир Дашкевич і Максим Дунаєвський зустрілися зі студентами харківської консерваторії Геннадій Кернес, Володимир Дашкевич і Максим Дунаєвський зустрілися зі студентами харківської консерваторії Геннадій Кернес, Володимир Дашкевич і Максим Дунаєвський зустрілися зі студентами харківської консерваторії Геннадій Кернес, Володимир Дашкевич і Максим Дунаєвський зустрілися зі студентами харківської консерваторії Геннадій Кернес, Володимир Дашкевич і Максим Дунаєвський зустрілися зі студентами харківської консерваторії Геннадій Кернес, Володимир Дашкевич і Максим Дунаєвський зустрілися зі студентами харківської консерваторії Геннадій Кернес, Володимир Дашкевич і Максим Дунаєвський зустрілися зі студентами харківської консерваторії Геннадій Кернес, Володимир Дашкевич і Максим Дунаєвський зустрілися зі студентами харківської консерваторії
Друкувати
Останні новини