Геннадій Кернес вітає харків'ян з Днем молоді
30 червня 2013 15:00
Геннадій Кернес вітає харків'ян з Днем молоді Сьогодні, 30 червня, в Україні - День молоді. Харківський міський голова Геннадій Кернес вітає молодь Харкова зі святом.

«Сьогодні в Україні відзначається чудове свято - День молоді. Це свято тих, хто будує гігантські плани і сміливі задуми, хто прагне до наміченої мети і робить на шляху до неї перші кроки. Бажаю вам завжди вірити у свої сили, бути активними, ініціативними та успішними. Ви - творці сьогодення і майбутнього нашого міста та всієї України.

Від усього серця вітаю вас зі святом. Щастя вам, любові, реалізації всіх планів і починань!» - йдеться у привітанні міського голови.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини