Геннадій Кернес вітає харківських прикордонників
28 травня 2014 09:55
Геннадій Кернес вітає харківських прикордонників Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 28 травня, вітає працівників Державної прикордонної служби України з професійним святом.
Шановні працівники та ветерани Державної прикордонної служби!

Сердечно вітаю вас з професійним святом!
 
Ви стоїте на кордоні нашої віри в силу і міць своєї країни. Якщо мати охороняє сон своєї дитини, то ви оберігаєте рубіж порога нашої величезної домівки - України. Харків'яни цінують вашу самовіддачу і вдячні за те, що гідно несете службу у такий важкий для країни час. 

Спасибі всім прикордонним військам нашої держави! Бажаю вам сил, терпіння і мужності. Нехай любов близьких завжди оберігає у важку і небезпечну хвилину. Міцного вам здоров'я!

Харківський міський голова Геннадій Кернес

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини