Геннадій Кернес відвідав міжнародну виставку собак
18 травня 2019 13:49 Місто
Геннадій Кернес відвідав міжнародну виставку собак Відкриття міжнародної виставки собак усіх порід рангу FCI-CACIB пройшло сьогодні, 18 травня, на стадіоні «Піонер».

Виставка проходитиме два дні і збере понад тисячу учасників. Судді міжнародного класу з Хорватії, Болгарії, Росії та України виберуть лідерів у чотирьох номінаціях: бебі, юніор, ветеран і кращий представник породи.

Харківський міський голова Геннадій Кернес поспілкувався з господарями тварин і зазначив, що відвідав захід не як випадковий гість.

«Для мене це свято, тому що я сам люблю собак. У мене їх понад 30. Я розумію, що таке молодший побратим для сім'ї, друг, з яким ви гуляєте, виховуєте, з яким спілкуєтеся. Сьогодні ваші друзі повинні будуть проявити знання та кмітливість, показати, як поводяться на рингу, щоб ви могли пишатися ними. Бажаю всім удачі і гарного настрою», - сказав Геннадій Кернес.

Організатор заходу Леонід Кудашкин зазначив, що на виставці нарівні зі знайомими всім породами представлені рідкісні дрібні породи, тибетські мастифи та ін.

Учасниця Наталія вперше прийшла зі своїм улюбленцем на показові виступи міжнародного рівня. Пес породи кане корсо змагається серед юніорів.

«Готувалися більше місяця, вчилися ходити по рингу. Собака повинна бути соціалізована, вміти спілкуватися з людьми та іншими собаками, не бути агресивною. Такі заходи прищеплюють любов до тварин», - зазначила Наталія.

Власник розплідника біглей Сергій розповів, що багато років ходить на виставки цього клубу. «Виховуємо у собаки умовні рефлекси, що виставка - це класно і весело. Ми виходимо не працювати, а розважатися. Це свого роду піар наших улюбленців і змагання. Багато років ходжу на виставки цього клубу, і вони завжди проводяться на високому рівні», - сказав Сергій.

Зазначимо, що також у рамках виставки пройдуть показові виступи кінологічних колективів. Всі учасники отримають пам'ятні медалі, а переможці та призери - кубки та цінні подарунки від спонсорів та Фонду Олександра Грановського.

Фінальні конкурси та нагородження пройдуть сьогодні з 17:00 до 19:00 і завтра, 19 травня, з 16:00 до 18:00.

Захід проходить під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Організатор - Дергачівське відділення КСУ «BEST DOG».


Друкувати
Останні новини