Геннадій Кернес відкрив Урбан-парк
17 липня 2019 21:14 Місто
Геннадій Кернес відкрив Урбан-парк Під майданчики для вуличних видів спорту розчищена покинута частина Молодіжного парку в Київському районі.

17 липня Харківський міський голова Геннадій Кернес відкрив Урбан-парк - комплекс майданчиків, обладнаних для вуличних видів спорту (стрітбол, футбол, пейнтбол), а також місце для тренувань скейтерів. Стіни стадіону віддані в розпорядження вуличних художників і граффитистів.

«Ми обіцяли зробити в Харкові точку збору для урбан-спортсменів і виконали свою обіцянку. Фахівці кажуть, що це найкращий на сьогодні в країні плацдарм для скейтерів, ролерів та велосипедного фрістайлу. Плюс вуличний баскетбол та професійне футбольне поле. Все зроблено за стандартами, безпечно. Ви - хлопці такі, екстремальні, ризикові, і ви - крута частина міської культури. Я особисто і Харківська міська рада, Молодіжна рада системно підтримуємо всі здорові ініціативи, ми зустрічалися не раз, домовлялися, і ось результат», - сказав Геннадій Кернес, спілкуючись зі спортсменами.

За його словами, це перша черга реконструкції Молодіжного парку. До Дня міста відкриється ретро-зона і амфітеатр біля спорткомплексу ХПІ, а протягом року планується провести реконструкцію всіх зон відпочинку і повністю відкрити парк. Восени, в сезон садіння, «Харківзеленбуд» висадить в парку кілька сотень нових дерев - дуби, туї, клени, кущі ялівцю і плюща. У всьому парку буде відновлено освітлення, дорожнє покриття, обладнані дитячі майданчики.

«До кінця 2019 року - початку 2020-го Молодіжний парк стане такий, яким його хочуть бачити і люблять харків'яни - ось такий план. Ще раз вітаю з відкриттям, хочу подякувати всім, хто брав участь у реконструкції, радив і втілював. Дуже здорово, що ми встигли це в розпал сезону, але, думаю, рух тут буде цілий рік», - зазначив міський голова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини