Геннадій Кернес відкрив тролейбусну лінію на Північну Салтівку
13 січня 2020 13:47 Інфраструктура
Геннадій Кернес відкрив тролейбусну лінію на Північну Салтівку Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 13 січня, відкрив нову тролейбусну лінію на Північну Салтівку.

Лінія протяжністю близько 3,7 км з'єднує ст. м. «Героїв Праці» і мікрорайони Північної Салтівки по вулицях Академіка Павлова, Леся Сердюка і Наталії Ужвій. На маршруті курсує тролейбус №47, який має вісім зупинок. Орієнтовний час поїздки - 17 хв., інтервал руху у години пік - 5 хв., в інший час - 7 хв. На маршруті курсують сім тролейбусів марки «Богдан Т70117». У транспорті - 34 сидячих, 56 стоячих місць і одне місце для людей з інвалідністю. 

Новим маршрутом сьогодні проїхав Харківський міський голова Геннадій Кернес. Він повідомив, що всі тролейбуси нові, комфортні і були придбані за кредитні кошти Європейського банку реконструкції та розвитку.

«Тут встановлені більш потужні кондиціонери, щоб у спекотну погоду було комфортно. Є можливість заїзду людей з обмеженими можливостями. Я сам це випробував сьогодні. Дорожнє полотно, по якому ми їхали, - нормальне. Також за маршрутом додатково встановили 221 опору, тому освітлення теж буде добре», - сказав міський голова.

Він зазначив, що міська влада врахує побажання людей, які будуть користуватися 47-м маршрутом. Спочатку планувалося, що тролейбуси курсуватимуть з 5:30 до 23:30, але сьогодні харків'яни попросили продовжити роботу лінії до 24:00, і їх прохання врахували.

«Будемо закривати останній рейс маршруту разом з метро. Ми подивимося, як маршрут працює, і проаналізуємо, чи потрібно ще щось змінити - збільшити кількість машин або змінити інтервал. Будемо збирати пропозиції від людей і покращувати інфраструктуру. Поки ми запустили лінію, і спасибі харків'янам за терпіння. Чекали до Нового року, але ми вирішили, що краще ще раз все перевірити, тому відкрили у Новий рік, але за старим календарем», - повідомив міський голова.

Також він зазначив, що у планах міста відкрити нові напрямки в селища Жихар і П'ятихатки. Крім того, у своєму Telegram-каналі міський голова повідомив, що зараз прораховують можливість пустити тролейбус від ст. м. «Героїв Праці» до вул. Дружби Народів. 

Зазначимо, відкриттю тролейбусної лінії передував комплекс заходів, зокрема - будівництво сучасної модульної телекерованої тягової підстанції з прокладкою 13,9 км кабельних мереж та контактної мережі протяжністю 7,8 км (у двопровідному вимірі). Тролейбусний маршрут №47 має вісім зупинок: «Ст. метро «Героїв Праці» (кінцева), «Вул. Бучми», «Вул. Ромашова», «МЖК «Інтернаціоналіст», «Мікрорайон «Північна-3», «Вул. Леся Сердюка», «Вул. Наталії Ужвій», розворотне коло «Північна Салтівка» (кінцева).

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини