Геннадій Кернес відкрив стадіон на Салтівці
12 вересня 2019 17:37 Освіта
Геннадій Кернес відкрив стадіон на Салтівці На ньому займатимуться понад 1300 школярів.

12 вересня Харківський міський голова Геннадій Кернес відкрив після реконструкції стадіон у спеціалізованій школі №17. На місці старого спортмайданчика побудований багатофункціональний стадіон, до якого входять футбольне поле з покриттям, майданчики для інших командних ігор, для гімнастики та воркаута.

«Мені приємно бути тут з вами, в знаменитій 17-й школі. Це багатофункціональний комплекс, з хорошим обладнанням, для серйозних занять за будь-якої погоди. Я впевнений, що ви - міцна команда, і стадіон, який ми сьогодні відкриваємо, - подяка міста і посильний внесок у ваші майбутні успіхи. Спортивним бути модно, спорт - це здоров'я, він тренує навички боротьби і волю до перемоги. А Харкову потрібні переможці», - сказав Геннадій Кернес, починаючи свято на стадіоні.

Спеціалізована школа №17 - одна з найбільших у Харкові, в якій навчаються понад 1300 дітей. Крім будівництва нового стадіону, в 2019 році за кошти міста в школі проведена повна реконструкція харчоблоку: на кухні замінена вся електротехніка і обладнання, також відремонтована зала і куплені нові меблі в їдальню, де харчуються діти і вчителі.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини