Геннадій Кернес відкрив нові групи в дитсадках Немишлянського району
17 травня 2019 17:24 Освіта
Геннадій Кернес відкрив нові групи в дитсадках Немишлянського району Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 17 травня, взяв участь у відкритті чотирьох нових груп у дитячому садку №394 (пр. Московський, 250-б).

Тепер тут зможуть навчатися ще 95 дітей раннього та дошкільного віку.

«Зараз ми в Харкові відновлюємо дитячі садки, які колись були передані іншим структурам та органам. У різних районах міста батьки і діти з нетерпінням чекають цього, і сьогодні ми відкриваємо довгоочікувані нові групи. Це наша спільна перемога, досягнення, яке дає можливість у комфортних умовах виховувати майбутні покоління харків'ян. Ми повинні створити для них максимальні умови розвитку, в цьому наше завдання», - зазначив Геннадій Кернес.

В якості подарунка він передав дитсадку мультимедійний комплекс. Після цього почесні гості оглянули нові приміщення і музичну залу. Планується, що наступного року у цьому дитсадку буде відкрито ще дві групи.

Далі міський голова відвідав дитячий садок №73 (вул. Балканська, 17а), де також відбулося свято, присвячене відкриттю трьох нових груп на 55 дітей, музичної зали та стадіону.

«Багато років у цих мікрорайонах не було дитячих садків, і батьки не знали, що робити з дітьми. Зараз ця проблема потроху вирішується, і ми всі разом беремо участь у цьому. І це здорово, що в результаті наших зусиль діти можуть вчитися, розвиватися, займатися спортом і музикою», - підкреслив Геннадій Кернес.

Він також передав навчальному закладу мультимедійний комплекс, оглянув нові приміщення і стадіон. На спортмайданчику діти зможуть навчатися футболу, баскетболу та волейболу.

Планується, що в найближчі два роки у дитячому садку №73 відкриються ще шість груп.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини