Геннадій Кернес відкрив дитячий садок у Шевченківському районі
22 серпня 2018 17:45 Освіта
Геннадій Кернес відкрив дитячий садок у Шевченківському районі Новий дитячий садок №230 «Лісова казка» відкрили сьогодні, 22 серпня, на вул. Тобольській, 65.

У відкритті дитячого садка взяли участь Харківський міський голова Геннадій Кернес і народний депутат України Валерій Писаренко. З завтрашнього дня там почнуть працювати перші три групи для 80 дітей - ясельна група і дві групи раннього та дошкільного віку.

Дитячий садок був дуже потрібен в мікрорайоні. З таким проханням до Харківського міського голови зверталися на прийомах городяни. Плани вдалося реалізувати після того, як районне управління соціального захисту, яке раніше займало приміщення, переїхало в «Прозорий офіс». Тоді було прийнято відповідне рішення на сесії міської ради, і почалися ремонтні роботи. На відкритті Геннадій Кернес повідомив, що будівлю вдалося відновити повністю. У ній капітально відремонтували всі мережі, покрівлю, фасад, встановили нові вікна.

«Відновили, але не як було, а як повинно бути. Все нове - кухня, пральня, медпункт. Думаю, на місце в такому дитсадку буде багато охочих, і ми поступово будемо додавати групи, наскільки дозволяє приміщення. Уже завтра малюки вирушать сюди, у нове життя, гратися та розвиватися. А батьки зможуть планувати життя і бути впевненими, що діти в безпеці, теплі і затишку і з користю проводять час», - сказав Геннадій Кернес.

При вході у дитячий садок зробили хол, де батьки зможуть посидіти і почекати дітей, на кухні встановили нове обладнання, в групах поставили сучасні меблі - ліжечка, столи зі стільцями, полки, які зайняли різні розвиваючі іграшки. За благодійні кошти, перераховані міським головою, для дітей придбають ноутбук, музичний центр, телевізор і холодильник. А в наступному році там планують відкрити окремий музичний зал.

«Я дякую всім, хто будував і допомагав, брав участь в житті садка, особливо колектив і батьків. Знаю, що ваша директор Валерія Олегівна - музикант, сподіваюся, так вам і працюватиметься - з піснею. Найголовніше, щоб діти ходили сюди із задоволенням, не хворіли, росли і розвивалися, щоб їм було тут добре, як вдома», - сказав Геннадій Кернес.

Вже сьогодні діти почали освоюватися у дворі «Лісової казки», випробовувати нові іграшки. Там для них встановили чотири критих павільйони і три ігрові майданчики з різними гойдалками, пісочницями та гірками. Також є невеликий спортивний майданчик з підвісними драбинами. На території висадили квіти, встановили нове освітлення.

Зазначимо, що будівля по вул. Тобольській, 65 була побудована у 1970 році спочатку під дитячий садок, але через непотрібність її передали Будинку дитячої творчості. Потім частину приміщень орендував Обласний лікувально-фізкультурний диспансер, а з 2003 року там працювало районне управління праці та соціального захисту.

Нагадаємо, що також цієї весни і влітку в дитячих садках №108 і 6 відкрили після капітальних ремонтів басейни.

Друкувати
Останні новини