Геннадій Кернес відкрив дитсадок у Слобідському районі
10 жовтня 2019 15:16 Освіта
Геннадій Кернес відкрив дитсадок у Слобідському районі Відновлений дитячий садок прийме близько 100 дітей, а з нового року - ще 40.

Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 10 жовтня, взяв участь у відкритті установи дошкільної освіти №352 (пр. Героїв Сталінграда, 146-а).

Цей дитячий садок був створений у 1968 році і розрахований на 12 груп. У 1997 році він був закритий у зв'язку зі скороченням кількості дітей. Деякий час там розміщувалися приватні школи, а останніми роками будівля пустувала.

«Сьогодні у нас радісна новина для всіх жителів мікрорайону: ми знову відкриваємо дитсадок, з ясельними і дошкільними групами! Тут зроблений гарний ремонт, працюють хороші вихователі. Дякую за все, що було зроблено, і колективу дитсадка, і батькам, які допомагали в його відновленні. Те, що оточує дітей, - головне на цьому етапі їхнього життя. Тому ми даємо їм можливість задовольнити інтерес до навколишнього світу і розвинути свої таланти», - зазначив Геннадій Кернес.

З нагоди свята міський голова вручив завідувачці дитсадком сертифікати на придбання комп'ютера, багатофункціонального пристрою (принтер/ксерокс/сканер) і музичного центру.

Після відкриття навчального закладу батьки разом із дітьми відвідали нові групи.

Як повідомила директор Департаменту освіти Ольга Деменко, у цьому мікрорайоні була велика потреба в дитячому садку, і місцеві жителі дуже чекали його відкриття.

«Ми відкриваємо чотири групи, і всі вони вже заповнені. З 15 жовтня сюди прийдуть майже сто дітей. Зараз ремонтуємо ще дві групи, і з нового року ще 40 дітей отримають можливість відвідувати дитсадок. Тут обладнані актова зала, медичний блок, харчоблок, пральня, встановлені прес для прасування білизни, нові меблі, закуплено посуд, іграшки. Зроблено все, щоб дитсадок був суперсучасним. Найголовніше - зняти соціальну напруженість, і сьогодні ми її зняли. Решту груп теж будемо поступово відкривати», - зазначила Ольга Деменко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини