Геннадій Кернес: У Харкові впроваджуватиметься роздільне збирання сміття
09 серпня 2019 19:43 Місто
Геннадій Кернес: У Харкові впроваджуватиметься роздільне збирання сміття Міська влада починає поступово привчати харків'ян до роздільного збирання твердих побутових відходів.

Як повідомив сьогодні, 9 серпня, у програмі «Велике інтерв'ю» на телеканалі «Simon» Харківський міський голова Геннадій Кернес, це необхідно для ефективної утилізації сміття у зв'язку з будівництвом багатофункціонального сміттєпереробного комплексу.

«Думаю, що харків'яни - люди розважливі, і вони швидко розберуться, що таке роздільне збирання сміття. Ми вже думаємо над тим, які форми сортування ТПВ будуть прийнятні для Харкова. Тому що є, наприклад, обґрунтовані побоювання, що після сортування сміття так звані люди без певного місця проживання спустошуватимуть ці контейнери. Треба придумати, як цього уникнути», - зазначив Геннадій Кернес.

Також він повідомив, що в місті вже впроваджуються ідеї, які допоможуть змінити ставлення городян до проблеми сміття. Зокрема, в Харкові з'являться автомати для утилізації пластикової тари, в обмін на яку людина зможе поповнювати картку на проїзд у громадському транспорті. А деякі супермаркети починають програми з прийому вторсировини і нараховують за це бали, які можна використовувати для покупок.

«Через якийсь час я буду готовий оприлюднити чітку концепцію роздільного збирання сміття в Харкові», - підкреслив міський голова.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини