Геннадій Кернес: Сьогоднішній погром не можу розцінити інакше, як провокацію, підтриману поліцією
20 червня 2018 12:26 Місто
Геннадій Кернес: Сьогоднішній погром не можу розцінити інакше, як провокацію, підтриману поліцією Заява Харківського міського голови Геннадія Кернеса щодо безладдя, яке сталося сьогодні, 20 червня, перед і під час сесії Харківської міської ради

Погром, який сьогодні організували так звані «активісти», не можу розцінити інакше, як провокацію, підтриману поліцією.

У будівлю Харківської міської ради сьогодні увірвалися кілька десятків агресивно налаштованих людей спортивної статури. На другому поверсі мерії вони порозбивали скла, знищили портрети градоначальників минулих років, влаштували бійку, у ході якої розпорошили у коридорах мерії газ, а потім підпалили димові шашки. Багато працівників міськради, надихавшись димом, потребували медичної допомоги. Одного з моїх заступників кинули у сміттєвий бак.

Поліція за всім цим спостерігала як би з боку. Не втручалася. Ймовірно, тому, що «активісти», які увірвалися у мерію, були людьми керівника Обласного управління СБУ Носача.

Розцінюю ці антиконституційні дії, а точніше - бездіяльності - як мовчазну підтримку дій знахабнілих від безкарності людей, які чомусь називають себе активістами.

Міська рада всіма способами, передбаченими українським законодавством, буде оскаржити злочинну бездіяльність працівників харківської СБУ, прокуратури і поліції. Ми не залишимо цю подію без наслідків.

Я звернуся до депутатів Парламенту, лідерів фракцій з пропозицією заслухати у Верховній Раді пояснення керівника Служби безпеки України про дії його харківського підлеглого, який організував погром у будівлі Харківської міської ради.

Я вдячний депутатам Харківської міської ради, які у заповненій газом сесійній залі проявили принциповість та продовжили роботу.


Харківський міський голова Геннадій Кернес

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини