Геннадій Кернес провів прийом жителів Індустріального району
06 вересня 2018 16:35 Місто
Геннадій Кернес провів прийом жителів Індустріального району До кінця року прийоми міського голови пройдуть у всіх районах Харкова.

6 вересня Харківський міський голова Геннадій Кернес провів особистий прийом жителів Індустріального району. 52 людини подали заяви на матеріальну допомогу, організацію та оплату лікування, ремонт будинків комунальної власності, реконструкцію доріг, зупинок та інших об'єктів інфраструктури, встановлення приладів обліку і нових дитячих майданчиків. Всього надійшло 121 питання.

Приватний підприємець Віталій Журенко звернувся з ініціативою встановити світлофор на перехресті вул. Біблика і пр. Індустріального. За його словами, нерегульований рух в цьому місці призводить до постійних аварій з потерпілими, з початку року було вже сім ДТП. З пропозицією встановити світлофор і знаки на перехресті вул. Біблика і вул. Генерала Момота звернулася вчитель школи №80 Наталія Варавва. За підсумками прийому, прийнято рішення про початок проектних робіт, після цього світлофорні об'єкти будуть обладнані.

За зверненнями кількох жителів району, в план робіт на 2019 рік внесена заміна кількох зупиночних павільйонів на вулицях Грицевця, Плитковій, Біблика, Роганській, на зупинці громадського транспорту біля міської клінічної лікарні №25.

Прийнято заявки на повну реконструкцію стадіону біля школи №75, також багатофункціональний спортивний майданчик з'явиться в дитячому садку №307, а комплекси для вуличної фізкультури «Стріт-воркаут» - у зеленій зоні на вулицях Плитковій і Тархова.

У розмові з жителями Геннадій Кернес підтвердив, що в найближчих планах немає реконструкції місцевого парку «Зелений гай». «Ми відновили там освітлення, стежимо за безпекою і, по можливості, чистотою, але будувати атракціони та інші розваги - це зараз недоцільно», - сказав він. 

За інформацією Департаменту комунального господарства, цього року завершаться роботи у Тракторозаводському сквері на пр. Архітектора Альошина, а в Свято-Олександрівському сквері з'явиться нове дитяче містечко.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини