Геннадій Кернес провів особистий прийом у Холодногірському районі
11 жовтня 2018 17:32 Місто
Геннадій Кернес провів особистий прийом у Холодногірському районі
Понад 50 жителів центральної частини Харкова, Холодної та Лисої Гори, Іванівки, Сортировки і Залютино прийшли на зустріч зі скаргами і заявами.

11 жовтня Харківський міський голова Геннадій Кернес провів особистий прийом громадян у Холодногірському районі. По допомогу в організації та оплаті лікування, надання житла, будівництві стадіонів та дитячих майданчиків, ремонті внутрішньоквартальних доріг, дахів, під'їздів та комунікацій в будинках комунальної власності звернулося понад 50 харків'ян.

Ветеран праці та учасник бойових дій Ольга Кириченко звернулася з ініціативою відновлення парку на вул. Волонтерській. Біля нього знаходяться 152-га гімназія та 126-та школа, і це одне з улюблених місць відпочинку місцевих жителів. За інформацією профільного департаменту, роботи в парку почнуться вже навесні 2019 року. Проект передбачає реконструкцію футбольного поля, відновлення освітлення, встановлення урн і лавок.

Житель Залютино Андрій Скидаренко також прийшов з пропозицією облаштувати зону відпочинку біля джерела у Залютинському яру - на перетині вулиць Остапа Вишні та Магістральної. Однак, за свідченням Департаменту комунального господарства та санітарних служб, вода в цьому джерелі не відповідає нормам питної. Прийнято рішення встановити в цьому районі додаткові інформаційні стенди про те, що хімічний і бактеріологічний склад джерельної води там небезпечний для здоров'я людей.

Заява багатодітної мами Ірини Немцевої стосувалася ремонту двору і стадіону 126-ї школи. За словами директора Департаменту освіти Ольги Деменко, роботи заплановані на сезон канікул і до 1 вересня наступного року будуть виконані.

За підсумками зустрічі з жителями району міський голова доручив встановити нові павільйони на зупинках громадського транспорту по вулицях Таганській і Миронівській. А на місці кінцевої зупинки автобусів №97 та 250 транспортним службам доручено розпочати проектування окремого розворотного кола. Також, за зверненням Дар'ї Сухомлиної, будуть встановлені додаткові попереджувальні знаки і більш потужне освітлення біля світлофора на перехресті вулиць Волонтерської та Кандаурова, де часто трапляются ДТП.

Холодногірський район - один з найстаріших в Харкові, з великою кількістю старого житла. За підсумками прийому в план роботи департаментів міськради внесено ремонт понад 20 покрівель, вхідних груп, ремонт фасадів, заміна і ремонт аварійних мереж. «Всі заяви людей, подані на прийомі, залишаються на контролі міського голови до виконання. Повідомляйте людям реальні терміни і виконуйте їх, правда так чи інакше з'ясується, і харків'яни дадуть знати, що реально зроблено», - зазначив міський голова під час прийому, звертаючись до керівників департаментів та комунальних підприємств.


Друкувати
Останні новини