Геннадій Кернес провів особистий прийом медиків Київського району
14 березня 2019 18:16 Місто
Геннадій Кернес провів особистий прийом медиків Київського району Лікарі та персонал 11 лікарень прийшли із заявами на допомогу і вирішення комунальних проблем.

14 березня Харківський міський голова Геннадій Кернес провів особистий прийом працівників медичних установ Київського району Харкова. Зі скаргами і зверненнями на зустріч прийшли понад 80 осіб. Прийом пройшов у Міський студентської лікарні, яка обслуговує студентів усіх харківських вишів.

Усього в Київському районі працюють близько 3 тис. лікарів і медперсоналу. Велика частина тих, хто звернувся, - пенсіонери та ветерани праці, основні питання яких стосувалися матеріальної допомоги на організацію і оплату лікування для них та їхніх родичів, а також - ремонту доріг і будинків комунальної власності.

У зв'язку з початком теплого сезону, за підсумками прийому в план робіт на 2019 рік внесено аварійні покрівлі та вхідні групи понад 30 будинків. Вирішено питання про встановлення теплових лічильників у під'їздах заявників, ремонт ліфтового обладнання, сходів, пандусів тощо.

У Немишлянському районі по вул. Танкопія дитячий майданчик буде доукомплектований, в тому числі спортивними тренажерами. По вул. Наталії Ужвій біля школи №165 також вирішено обладнати повноцінне місце для дитячого відпочинку.

На прохання Оксани Конасової, біолога студентської лікарні, суттєва допомога буде надана центру творчості для дітей та сім'ї «Відрада» на Салтівці. Дитячому центру буде продовжена пільгова оренда приміщення, в якому він працює. Також в будівлі буде відремонтовано покрівлю.

«Я дякую головним лікарям, що організували цю зустріч. Проблем у людей багато, і, з огляду на відповідальність, яка лежить на кожному лікареві і медсестрі, ми докладемо всіх зусиль, щоб допомогти їм у межах наших можливостей», - зазначив Геннадій Кернес, підбиваючи підсумки прийому.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини