Геннадій Кернес проїхав на новому харківському трамваї
22 серпня 2017 18:30 Місто
Геннадій Кернес проїхав на новому харківському трамваї Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 22 серпня, перевірив роботу трамвая, зібраного фахівцями Салтівського трамвайного депо.

Разом з журналістами мер проїхав від зупинки «Меморіал Слави» до парку ім. Горького.

«Наше завдання - створити умови для безпечного і зручного руху харків'ян у громадському транспорті. Цей вагон зроблений у Харкові, і сьогодні ми приймаємо цю роботу. Як бачимо, тут все комфортно, є кондиціонер, а взимку буде тепло. Також встановлений низькопідлоговий заїзд, що особливо важливо для людей із обмеженими можливостями. Загалом, думаю, незабаром харків'яни побачать у місті багато нових трамваїв і тролейбусів, які перевозитимуть пасажирів. Тому - дай Бог, так тримати», - зазначив Геннадій Кернес.

Як повідомив директор Салтівського трамвайного депо Владислав Приймак, перший вагон харківського виробництва минулого тижня був прийнятий державною комісією і введений в експлуатацію.

«Із завтрашнього дня він вийде на маршрут №27 і працюватиме на першій зміні, до 14:00. Пасажири зможуть переконатися, наскільки новий трамвай комфортний. Він має плавний хід і гальмування, може розвивати швидкість до 65 км/год. Також у кабіні водія є комп'ютер і дисплей, на якому відображається інформація про стан вагона і про його несправності, над кожними дверима встановлені відеокамери, салон обшитий пластиковими панелями з негорючих матеріалів», - повідомив Владислав Приймак.

До кінця року в Салтівському депо планують випустити ще чотири таких вагони.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини