Геннадій Кернес привітав випускників
23 червня 2019 20:34 Освіта
Геннадій Кернес привітав випускників Випускні вечори проходять сьогодні, 23 червня, у Харкові.

Цього року школи закінчили понад 6,5 тис. 11-класників. Харківський міський голова Геннадій Кернес відвідав святкові вечори і привітав випускників Харківської спеціалізованої школи №3, Харківського університетського ліцею та Харківської гімназії №169.

Разом з народним депутатом Олександром Грановським він вручив медалі випускникам школи №3 та листи подяки їхнім батькам. Святковий захід пройшов у Харківському національному академічному театрі опери та балету імені М.В. Лисенка. Цього ркоу школу №3 закінчив 51 учень, троє з яких - із золотою медаллю.

«Дорогі дівчата і юнаки, ви - гордість Харкова, майбутнє покоління. Серед вас - переможці різних учнівських конкурсів, в тому числі всеукраїнської олімпіади з англійської мови. Дякую за успіхи. Пишайтеся тим, що ви харків'яни, а Харків буде пишатися вами, тому що ви цього заслуговуєте. Вітаю з закінченням школи. Бажаю завжди бути такими ж красивими і життєрадісними, які ви сьогодні», - сказав міський голова.

Він подякував батькам і вчителям. «Без їхньої допомоги, бажання і терпіння ви б не стали такими успішними. Дякую вашим родинам і другим батькам - вчителям. Завжди пам'ятайте їх і поважайте», - зазначив Геннадій Кернес.

Випускний вечір університетського ліцею пройшов в актовій залі Харківського національного університету імені В.Н. Каразіна. За підсумками минулого навчального року ліцей увійшов у ТОП-100 кращих шкіл України. Навчання в ньому завершили 68 молодих людей, шість з яких - із золотими медалями та п'ять - зі срібними. Їх привітали Геннадій Кернес і народний депутат України Валерій Писаренко.

«Ви вибираєте майбутнє. Ваш директор сказав, що школу можна закінчити один раз, але є ще школа життя. Просто тут вам виправляють помилки і ставлять оцінки, а там виправити помилки буде складніше. Я бажаю, щоб ви були успішними, любили життя, хотіли творити і відроджувати, пишалися собою, своєю роботою і сім'єю. Дякую батькам і вчителям за те, що виховали таку молодь», - сказав Геннадій Кернес.

Випускник університетського ліцею Олександр Шульга звернувся до своїх однолітків: «Шкільні роки значать для мене дуже багато. Це велика частина мого життя. Я зустрів багато хороших людей, зазнав багато позитивних емоцій, було класно. Я планую стати успішною людиною, займатися своєю справою. Всім випускникам сьогодні я хочу сказати: «Удачі нам!».

Гімназію №169 в цьому році закінчив 61 учень, п'ятеро з яких - із золотими медалями. З 2008 року школярі брали участь у пілотному проекті Міністерства освіти і науки «Інтелект України». У Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого міський голова і Валерій Писаренко вручили випускникам медалі, а їхнім батькам - листи подяки.

«Ви - сучасні, ваші серця б'ються в унісон. Ви - майбутнє нашого міста і країни. Завдяки результатам, які ви показуєте, і талантам, які розкрили вчителі, ви легко виберете професію. Показуйте знання, не зважайте ні на кого уваги і рухайтеся тільки вперед. Бажаю, щоб ви були щасливі і здорові. Незабутнього вечора», - побажав молодим людям Геннадій Кернес.

Випускники отримали запрошення від міського голови відвідати Харківську міську раду, а від народного депутата Валерія Писаренка - парламент.

Зазначимо, що цього року в Харкові 338 школярів отримали золоті медалі, 72 - срібні. Серед випускників - 12 стипендіатів Президента України, 23 стипендіати міського голови «Обдарованість» і 81 стипендіат міської ради «Кращий учень навчального закладу». На рахунку 11-класників - 131 перемога в інтелектуальних змаганнях всеукраїнського рівня та дві - міжнародного. Уже відомо, що чотири випускники університетського та фізико-математичного ліцеїв отримали максимально можливий результат по ЗНО - 200 балів.

Друкувати
Останні новини