Геннадій Кернес привітав ветеранів війни на святковому обіді
09 травня 2018 12:26 Місто
Геннадій Кернес привітав ветеранів війни на святковому обіді Святковий концерт і частування польовою кашею пройшли сьогодні, 9 травня, для ветеранів Другої світової війни в північному корпусі Харківського національного університету ім. В. Н. Каразіна.

У заході взяли участь ветерани Другої світової війни, ветерани праці, діти війни, а також Харківський міський голова Геннадій Кернес, голови районних адміністрацій і депутати міської та обласної рад. Всього на святковий обід з нагоди 73-й річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні зібралося понад 500 ветеранів з усіх районів Харкова.

Всіх присутніх зі святом Перемоги привітав Харківський міський голова Геннадій Кернес.

«День Перемоги дорогий для кожного з нас, для кожної сім'ї Харкова, Львова, Запоріжжя та усіх міст України. Я впевнений, всі, хто був причетний до перемоги у Другій світовій війні, зараз відчувають велику гордість за подвиги, які вони вчинили. Те, що Харків сьогодні живе під мирним небом, - це ваша заслуга. Ми всі любимо наш Харків, ми любимо Україну і хочемо, щоб над Харковом і Україною завжди було мирне небо. Я хочу вам побажати, дорогі ветерани, здоров'я, довголіття, Божої благодаті, і щоб ваші плани і мрії збувалися. Зі святом, з Днем Перемоги!» - сказав міський голова.

У свою чергу голова ради Харківської міської організації ветеранів України Борис Котенко подякував ветеранам за подвиги на фронтах і в тилу, а міську владу - за турботу про Харків і ветеранів.

«Ми пам'ятаємо про ваші безстрашні подвиги у боях, ми шануємо тих, хто самовіддано кував перемогу в тилу, ми вдячні тим, хто в тяжкі повоєнні роки відбудовував країну. Земний уклін усім тим, хто сидить у цьому залі. День Перемоги був, є і буде для нас найсвітлішим і дорогим святом. Шановний Геннадію Адольфовичу, від імені ветеранів Харкова прийміть слова щирої вдячності і подяки за все, що ви робите для Харкова та його жителів. Ветерани вдячні вам за розуміння і підтримку!» - сказав Борис Котенко.

Супроводжував обід святковий концерт. Для ветеранів пісні воєнних років та хореографічні номери виконали артисти та творчі колективи міста.

Довідка. Станом на 1 квітня 2018 року в Харкові проживають 1223 ветерани Другої світової війни (учасники війни, учасники бойових дій, інваліди війни), серед них - один Герой Радянського Союзу, 605 учасників бойових дій, яким 85 років і більше. Також в місті проживають 55 громадян, які мають статус жертв нацистських переслідувань, і 84,1 тис. осіб, які мають статус «діти війни». Всім їм надаються пільги, передбачені законодавством України, а до 9 Травня ветеранам війни щорічно виплачується одноразова матеріальна допомога. У 2017 році в Харкові проживало 1 737 ветеранів та інвалідів війни.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини