Геннадій Кернес привітав вчителів з професійним святом
04 жовтня 2018 16:41 Освіта
Геннадій Кернес привітав вчителів з професійним святом 
Святковий захід, присвячений Дню працівників освіти, пройшов сьогодні, 4 жовтня, у Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав вчителів і подякував їм за досягнення харківських школярів, які в минулому навчальному році здобули вісім перемог на міжнародних олімпіадах, 94 перемоги - на всеукраїнських інтелектуальних змаганнях і 859 - на обласних.

«Харків - це інтелектуальна столиця, місто освіти. Вчителі ставлять перед собою великі цілі і завдання, і разом з ними йдуть їхні вихованці. Ми всі пишаємося результатами вашої успішної роботи, дорогі вчителі і всі ті, хто має відношення до сфери освіти. Я хочу подякувати вам від імені Харківської міської ради, виконавчого комітету, від кожного з батьків міста Харкова за вашу благородну працю, самовіддачу, мудрість і толерантність», - сказав міський голова.

Геннадій Кернес вручив Почесні грамоти виконавчого комітету Харківської міської ради керівникам кількох харківських вишів - ректорові Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна Вілю Бакірову, ректору Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди Івану Прокопенку та ректору Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Василю Тацію. Також грамотами були відзначені директор гімназії №12 Лідія Калмичкова, вчитель історії гімназії №47 Наталія Калашникова, вчитель трудового навчання школи №126 Олег Сухоруков. Крім того,   директору Харківського міського палацу дитячої та юнацької творчості Світлані Борівській Геннадій Кернес вручив нагрудний знак Міністерства освіти і науки України «Василь Сухомлинський».

Також мер вручив Подяки міського голови вчителю математики спеціалізованої школи №3 Тетяні Виноградовій, вихователю-методисту дитячого садка №407 Людмилі Дворцовій, художньому керівникові театру пісні і танцю «Забава» Палацу дитячої та юнацької творчості Ларисі Стриян та голові Міської батьківської ради Ларисі Манерко.

«Думаю, що нам, всім дорослим людям, зрозумілий реальний світ, і в цей світ ми повинні привести тих, хто прийде нам на зміну. У Харкові разом з вами ми покращуємо умови навчання дітей, займаємося ремонтом установ освіти, відновлюємо систему дошкільної освіти. Спасибі вам велике, низький уклін! Божої благодаті, здоров'я, взаємодопомоги і любові в кожній родині!» - побажав педагогам Геннадій Кернес.

Після церемонії нагородження для вчителів виступила група «Поліграф Шарикоff».

Зазначимо, що в Харкові діє 471 заклад освіти (в т.ч. 181 школа і понад 200 дитсадків). В них працюють педагоги, серед яких 36 відзначені державними нагородами, 300 - почесними званнями України, близько 3 тис. мають педагогічні звання та більше 1,5 тис. - нагороди Міністерства освіти і науки України.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини