Геннадій Кернес привітав учителів Новобаварського і Холодногірського районів
02 жовтня 2017 16:30 Освіта
Геннадій Кернес привітав учителів Новобаварського і Холодногірського районів Урочистості, присвячені Дню працівників освіти, відбулися сьогодні, 2 жовтня, в концертному залі «Україна».

У святі, організованому для вчителів Новобаварського і Холодногірського районів, взяв участь Харківський міський голова Геннадій Кернес.

«Складно стати кимось без освіти. Віддаючи своїх дітей вам у руки, батьки віддають частину себе. І ви стаєте для цих дітей другою мамою, щоб навчити, розкрити талант маленького чоловічка, який потім виросте в гідну освічену людину. Упевнений, що реформування системи освіти закладе в нашому суспільстві гарне, гідне ставлення до вчителів. Дякую вам за вашу працю!» - сказав міський голова, звертаючись до присутніх у залі.

Кращим педагогам Новобаварського і Холодногірського районів Геннадій Кернес вручив Почесні грамоти виконкому Харківської міської ради, Подяки міського голови, нагрудні знаки «Відмінник освіти».

Після офіційної частини свята перед вчителями з концертною програмою виступила народна артистка України Наталія Могилевська.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини