Геннадій Кернес привітав переможців дитячого конкурсу
06 червня 2019 20:23 Місто
Геннадій Кернес привітав переможців дитячого конкурсу У Шевченківському районі підбили підсумки конкурсу «Формат: МИР».

6 червня Харківський міський голова Геннадій Кернес взяв участь у підбитті підсумків творчого конкурсу шкільних навчальних закладів Шевченківського району «Формат: МИР». У ньому взяли участь понад 800 учасників танцювальних і хорових колективів. Конкурс проходить вже вдруге, він організований радою самоврядування учнів району. Мета - поширення ідеалів миру, толерантності, взаємоповаги і розвитку здібностей обдарованих дітей.

«Я радий можливості підтримати такий конкурс і привітати переможців. Це не просто гала-концерт переможців, це правильна ідея: ви, діти, маєте право заявляти і вимагати від дорослих миру, спокою в країні, нових можливостей, насамперед для молоді. Разом з вашими батьками я вірю, що Україна знайде свій шлях, мирний і незалежний, і саме тут розкриються ваші таланти, буде щасливе майбутнє і мирне небо над головою», - сказав міський голова, вітаючи артистів на сцені.

Переможці конкурсу «Формат: МИР» отримали дипломи лауреатів, сувеніри та сертифікати на розважальний відпочинок у Центральному парку культури і відпочинку імені Горького.

Друкувати
Останні новини