Геннадій Кернес привітав медиків Немишлянського району
13 червня 2019 17:52 Місто
Геннадій Кернес привітав медиків Немишлянського району Міський голова провів чергову зустріч напередодні професійного свята лікарів.

13 червня у Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулися урочистості, присвячені Дню медичного працівника України (відзначається в третю неділю червня).

Присутніх в залі лікарів різних спеціальностей, медсестер, адміністративний склад лікарень і поліклінік міста привітали Харківський міський голова Геннадій Кернес і народний депутат України Віталій Хомутиннік. Вони вручили подяки та відзнаки за заслуги в професії та з нагоди свята.

«Сьогодні в цій залі особлива, вища каста людей. Я не хочу говорити банальностей, ваша робота стародавня і почесна. Хороший лікар, як учитель і священник, - ведуть нас по життю. Ви зберігаєте наші секрети, допомагаєте прийняти рішення. До вас приходять з болем, по допомогу і надію. І ви працюєте за гроші, які не компенсують ні довге навчання, ні самовіддану працю. Прийміть мої щирі вітання, харків'яни в моїй особі бажають вам усього здоров'я в світі, щоб ваші сім'ї були в безпеці і достатку. Низький уклін», - сказав Геннадій Кернес, вітаючи присутніх.

Віталій Хомутинник зазначив, що лікар в Харкові - це жіноча професія. «І ваша турбота і підтримка не менше за ліки допомагають одужати і повернутися до повноцінного життя. Приємніше, звичайно, зустрічатися з вами в такій святковій атмосфері, ніж на лікарняному ліжку. Подяка і шана всім, хто лікує, рятує і береже наше здоров'я», - зазначив депутат ВР.

На зустрічі 25 головних лікарів лікарень і поліклінік отримали сертифікати на мультимедійну техніку для своїх установ.

Друкувати
Останні новини