Геннадій Кернес привітав Ларису Шитикову з присвоєнням звання Героя України
23 серпня 2011 16:00
Геннадій Кернес привітав Ларису Шитикову з присвоєнням звання Героя України Харківський міський голова Геннадій Кернес привітав учителя харківської гімназії №47 міста Харкова Ларису Олександрівну Шитикову з присвоєнням звання Героя України. 

Відповідний указ Президент України Віктор Янукович підписав сьогодні.
«Усе своє життя Ви присвятили дітям. У Ваших надійних руках найдорожче, що є в нас - майбутнє Харкова. Ви прищеплюєте маленьким харків'янам любов до знань, високі моральні принципи, почуття гордості за свою країну і рідне місто. Ваша самовіддана праця, вірність покликанню і любов до вихованців удостоєні високої оцінки Президента України. 
Від імені всіх харків'ян і від себе особисто бажаю Вам міцного здоров'я, добробуту й щастя. Нехай Ваші добрі справи повертаються Вам сторицею, нехай любов і увага тих, кому Ви даєте путівку в життя, будуть нагородою за Вашу героїчну працю», - ідеться у вітальній телеграмі Харківського міського голови.

Довідка. Лариса Олександрівна Шитикова народилася 7 травня 1965 року в Харкові. У 1987 році закінчила Харківський державний педагогічний інститут ім. Г. С. Сковороди і здобула спеціальність учителя математики і фізики. Почала трудову діяльність в 1987 році в середній загальноосвітній школі №47 м. Харкова (нині - гімназія №47), де працює дотепер. Має кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», педагогічне звання «учитель-методист».
Її учні беруть активну участь в інтелектуальних змаганнях з математики всіх рівнів і є неодноразовими переможцями і призерами всеукраїнських та міжнародних учнівських олімпіад з математики. Лариса Шитикова відзначена почесними грамотами управління освіти Харківської міськради, ГУ освіти і науки ХОДА, почесною грамотою Міністерства освіти і науки України, нагрудним знаком «Відмінник освіти України». Нагороджена почесним званням «Заслужений вчитель України».

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини