Геннадій Кернес привітав харків'ян з Днем сім'ї
12 липня 2019 19:13 Місто
Геннадій Кернес привітав харків'ян з Днем сім'ї Концерт з нагоди Дня сім'ї пройшов сьогодні, 12 липня, у Палаці студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого.

Жителів Холодногірського і Новобаварського районів привітали Харківський міський голова Геннадій Кернес та депутат Харківської обласної ради Олександр Ткаченко.

Геннадій Кернес побажав харків'янам достатку, здоров'я і миру.

«Сьогодні я також вітаю вас з Днем святих апостолів Петра і Павла. Бажаю, щоб кожну сім'ю оберігав Бог. Ми живемо однією великою харківської родиною і, слава Богу, під мирним небом. Ми не байдужі до проблем, які вас хвилюють. Багато робимо для їх вирішення. У цьому році Харкову - 365 років. Обіцяю, що з року в рік ми будемо преображати наше місто. Охороняти пам'ятки історії та ставити нові. Діти війни, пенсіонери, які присутні у цій залі, ми робимо все, щоб зберегти ваші пільги. Ви гідні кращого життя, кращого медичного забезпечення, всього найкращого. Сьогодні ми відкрили після реконструкції чотири нових поштових відділення у Київському районі, будемо робити нові і у вас. Продовжимо розвивати інфраструктуру, ремонтувати покрівлі, робити дороги. Але один в полі не воїн. Тому спасибі за вашу працю. Бажаю, щоб у вас було щастя. Спасибі вам за все», - сказав міський голова. 

На святковому концерті виступила група «Синяя птица».

Зазначимо, що в Україні День сім'ї відзначають щорічно 8 липня з 2012 року. Свято присвячене любові, взаєморозумінню, гармонії і вірності. Дата співпадає з днем Петра і Февронії, покровителів сім'ї та шлюбу.  

Друкувати
Останні новини