Геннадій Кернес привітав чорнобильців з Днем ліквідаторів аварії на ЧАЕС
14 грудня 2017 13:39 Місто
Геннадій Кернес привітав чорнобильців з Днем ліквідаторів аварії на ЧАЕС Прийом з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС пройшов сьогодні, 14 грудня, у Харківській міській раді.

В урочистому заході взяли участь Харківський міський голова Геннадій Кернес, заступник міського голови Світлана Горбунова-Рубан і представники Харківської міської органіазціі «Союзи Чорнобиль», Харківської обласної організації «Союз Чорнобиль України» та інших громадських організацій і об'єднань чорнобильців.

Геннадій Кернес привітав чорнобильців з Днем вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

«Я хочу вам побажати, щоб ви відчували турботу місцевої влади і знали про те, що ми завжди ваші партнери, друзі і ви можете на нас розраховувати. У нас одна мета - зробити ваш соціальний захист справедливим, щоб ми оперативно реагували на ваші виклики», - зазначив мер.

В рамках заходу до міського голови звернулася голова Комітету з питань вдів чорнобильців міста Харкова Марія Іванова. Вона подякувала Геннадію Кернесу за те, що Харків - єдине місто в Україні, яке надало вдовам чорнобильців, які не мають офіційного статусу, 25%-ву пільгу на оплату послуг ЖКГ, і звернулася з проханням підвищити її розмір до 50%.

«Ми розглянемо це питання. На сьогоднішній день вдови чорнобильців мають в Харкові безкоштовний проїзд, і ми, з огляду на запровадження в місті системи єдиного електронного квитка, його вам збережемо і в 2018 році. Що стосується пільг на комунальні послуги, ми все порахуємо і дамо вам відповідь», - сказав міський голова.

Також усіх присутніх привітала заступник міського голови з питань охорони здоров'я та соціального захисту населення Світлана Горбунова-Рубан.

«Я бажаю вам здоров'я, мужності, терпіння, бажання жити і працювати. Місто любить вас, місто - з вами, і у нас все повинно бути добре», - зазначила віце-мер.

Від імені чорнобильців міській владі за підтримку і допомогу у вирішенні соціальних питань подякував голова Харківської міської громадської організації «Союз Чорнобиль» Анатолій Губарєв. Він розповів присутнім про діяльність організації, яка налічує в місті понад 13 підрозділів. Зокрема, «Союз Чорнобиль» надає допомогу медичним закладам, надаючи ліки та обладнання лікарням міста, а також успішно реалізує проект «Чорнобильська історична майстерня». За словами Анатолія Губарєва, це унікальний проект, організатори якого за шість років роботи зібрали понад 600 історій з вуст учасників ліквідації аварії на ЧАЕС - це більше, ніж в Музеї історії Чорнобиля в Києві. У 2017 році експозицію відвідали понад 12 тис. школярів, студентів, мешканців та гостей міста.

З нагоди Дня вшанування ліквідаторів наслідків на Чорнобильській АЕС, а також за активну громадську діяльність та вагомий внесок у соціально-економічний розвиток міста Харкова Світлана Горбунова-Рубан вручила чорнобильцям Почесні грамоти Харківської міської ради та виконавчого комітету міськради.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини