Геннадій Кернес приступив до виконання обов'язків міського голови
17 червня 2014 15:59
Геннадій Кернес приступив до виконання обов'язків міського голови Геннадій Кернес сьогодні, 17 червня, приступив до виконання обов'язків Харківського міського голови. Про це він повідомив на прес-конференції в харківському аеропорту після свого прибуття в Харків з Ізраїлю, де проходив лікування. Мер зазначив, що з цього моменту повністю готовий займатися всіма сферами життєдіяльності міста, незважаючи на свій стан здоров'я.

За його словами, він працював і перебуваючи на лікуванні за кордоном, а з сьогоднішнього дня, вже будучи в рідному місті, виконуватиме колишні обов'язки: буде вирішувати всі проблемні питання, зустрічатися з харків'янами і вести активну діяльність, як і раніше.

Нагадаємо, до повернення мера його обов'язки виконував секретар Харківської міської ради Олександр Новак.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини