Геннадій Кернес представив звіт про діяльность виконавчих органів
21 лютого 2018 10:43 Місто
Геннадій Кернес представив звіт про діяльность виконавчих органів Харківський міський голова Геннадій Кернес на 18-й сесії міської ради VII скликання відзвітував про діяльність виконавчих органів у 2017 році.

Як повідомив Геннадій Кернес, значні кошти - 3474,8 млн грн, або 24,5% в загальному обсязі видатків - було спрямовано на фінансування житлово-комунального господарства міста. У порівнянні з 2016 роком такі витрати збільшилися в 1,4 раза. Також зріс в 1,4 раза і склав 200,7 млн ​​грн обсяг видатків на реконструкцію і капітальний ремонт житлового фонду. Витрати на проведення робіт, пов'язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом і утриманням автомобільних доріг, зросли в 1,5 раза (на 378,0 млн грн) і склали понад 1 млрд грн. Міський голова зазначив, що був виконаний комплексний ремонт близько 150 внутрішньоквартальних доріг. «Це не одна доріжка, а комплекс робіт у дворах міста», - сказав Геннадій Кернес.

Також, за його словами, за попередніми даними, у 2017 році введено в експлуатацію понад 380 тис. кв. м загальної площі житла, що на 3,7% більше, ніж у 2016 році.

На придбання медикаментів, забезпечення хворих препаратами інсуліну та десмопресину, відшкодування видатків з безкоштовного і пільгового відпустку лікарських засобів направлено 174,6 млн грн (у 1,2 рази більше, ніж в 2016 році).

Економія бюджетних коштів при проведенні закупівель через систему «ProZorro» склала до 300 млн грн.

Одноразова адресна грошова допомога була надана 18,7 тис. громадян пільгових категорій на загальну суму 59,7 млн ​​грн.

Геннадій Кернес зазначив, що у 2017 році у місті було відкрито чотири нові дитячі садки, почали працювати 34 нові групи для дошкільнят.

«Завдання, поставлені мною всім підрозділам міської ради, виконані досить ефективно, що стосується обіцянок, то ми з ними працюємо і їх виконуємо. І будемо продовжувати працювати і показувати ефективність в різних сферах життєдіяльності міста Харкова», - повідомив міський голова.

З повним текстом звіту міського голови про діяльність виконавчих органів Харківської міськради у 2017 році можна ознайомитися тут

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Теги:

Друкувати
Останні новини