Геннадій Кернес обраний президентом Асоціації міст-володарів Призу Європи
07 червня 2017 11:16 Міжнародне співробітництво
Геннадій Кернес обраний президентом Асоціації міст-володарів Призу Європи У 2017-2018 роках Харків продовжить очолювати Асоціацію міст-володарів Призу Європи, а Харківський міський голова Геннадій Кернес переобраний президентом Асоціації.

7 червня на Генеральній Асамблеї Асоціації міст-володарів Призу Європи, що відкрилася у Харкові, делегати прийняли рішення продовжити повноваження Харкова як головуючого міста, а Харківський міський голова переобраний президентом цієї організації.

«Від імені всіх харків'ян я сердечно дякую Асоціації за увагу і визнання наших успіхів. Наша Асоціація - це міст, який поєднує міста у вирішенні найважливіших питань - безпеки, соціального забезпечення, міграції, міжнародного права. Участь і лідерство Харкова в Асоціації - наш внесок у рух України до європейських цінностей та інтеграції нашої країни в родину європейських держав», - сказав Геннадій Кернес після голосування делегатів Асамблеї.

За словами міського голови, зараз, коли ратифікація Угоди про асоціацію України та ЄС вийшла на завершальну стадію, Харків буде ініціювати проведення міжмуніципальних зустрічей, пов'язаних з адаптацією законодавства України до законодавчої бази Євросоюзу. «Переконаний, що це може стати одним з перспективних напрямків діяльності Асоціації міст-володарів Призу Європи», - зазначив Геннадій Кернес

Нагадаємо, в 2015 році Геннадія Кернеса обрали на пост президента Асоціації міст-володарів Призу Європи. Статут організації дозволяє займати цю посаду два терміни поспіль.


Друкувати
Останні новини