Геннадій Кернес обговорив з одеситами та грузинами створення регіонального Центру адмінпослуг
10 листопада 2015 14:46 Місто
Геннадій Кернес обговорив з одеситами та грузинами створення регіонального Центру адмінпослуг Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 10 листопада, зустрівся з делегацією з Одеси.

Нагадаємо, в делегацію входять представники Грузії та Одеси, які займалися створенням Центру обслуговування громадян у цьому місті.

Мер поділився з гостями досягненнями Харкова у сфері надання адміністративних послуг та планами на майбутнє. Зокрема, він зазначив, що місту важливий грузинський досвід для реалізації такого великого проекту, як регіональний Центр надання адміністративних послуг. Нагадаємо, що разом із обладміністрацією міська влада має намір відкрити його в колишньому Будинку побуту на пр. Тракторобудівників.

«У нас вже є міський ЦНАП, який працює з 2011 року і показує гарні результати. За час його роботи в центрі побували більше 900 тис. чоловік, при цьому в 2014 році було близько 300 тис. звернень, а за 9 місяців 2015 року - вже понад 220 тис. Тобто, попит зростає, і ми бачимо, що треба швидше відкривати регіональний центр. Також я прийняв рішення, що в будівлі БТІ, де є великий архів у сфері нерухомості, ми теж зробимо центр адмінпослуг. У підсумку, в Харкові буде два великих центри і 10 локальних з урахуванням районних, і цього буде достатньо, якщо ви нам, звичайно, допоможете», - зазначив Геннадій Кернес.

У свою чергу, представники делегації відзначили високий рівень організації роботи Центру надання адмінпослуг в Харкові, і не виключили, що не тільки зможуть передати свій досвід, а й повчитися певних моментів у харків'ян.

Бізнес-аналітик і координатор зовнішніх зв'язків організації «Ініціативи для кращої України» Леван Дучідзе повідомив, що робота над спільним проектом почнеться найближчим часом.

«Ми готові всіма силами допомогти Харкову в будівництві регіонального центру, і попереду на нас чекають робочі зустрічі. Ми врахуємо весь наш кращий досвід. У найближчі дні ми займемося вивченням плану і проекту регіонального Центру надання адміністративних послуг. Мер сказав, що це наш спільний проект, і ми бачимо у Харкова величезний потенціал у цій сфері», - зазначив Леван Дучідзе.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини