Геннадій Кернес: Нова техніка вивозить сміття в Харкові за європейськими стандартами
26 жовтня 2016 10:59 Місто
Геннадій Кернес: Нова техніка вивозить сміття в Харкові за європейськими стандартами 22 нових автомобілі для збирання та вивезення побутових відходів вийшли на роботу в Харкові.

26 жовтня комунальні служби показали харків'янам оновлену техніку підприємства «КВПВ», закуплену за програмою «Чисте місто». 22 сміттєвози-бункеровози класу ЄВРО-5 марки «Ford» закуплені в результаті відкритого тендеру у одній з турецьких компаній. Спецавтомобілі мають нульовий рівень вихлопних газів, газ повністю переробляється всередині техніки і не забруднює повітря. Крім того, нові сміттєвози витрачають на третину менше палива в порівнянні зі старими - 18 л на 100 км. Вони працюють з євроконтейнерами, які також закуповуються для міста.

«Ми робимо повне оновлення парку сміттєвозів і контейнерів, це один з кроків з реалізації програми «Чисте місто». Техніка закуплена за найкращою ціною, запропонованою на тендері, і дуже економічна, що дозволить нам якісно надавати послугу харків'янам, не підвищуючи її вартості», - сказав Харківський міський голова Геннадій Кернес, який зустрівся з постачальником техніки та оглянув сміттєвози.

За словами міського голови, Харків сьогодні лідирує в Україні, за оцінками експертів, в сфері поводження з побутовими відходами. Європейські інвестори і міські служби працюють сьогодні над проектом нового комплексу з переробки та утилізації сміття в місті. Вся техніка працює за оптимальною логістикою, графік вивезення та стан свого рахунку харків'яни можуть дізнатися на сайті КП «КВПВ». Оновлення техніки продовжиться, в 2017 році буде закуплено через конкурс ще близько 20 машин.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.

Друкувати
Останні новини