Геннадій Кернес: Необхідне «глобальне потепління» у взаєминах підприємців та адміністрації ринку «Барабашово»
28 листопада 2014 16:27 Місто
Геннадій Кернес: Необхідне «глобальне потепління» у взаєминах підприємців та адміністрації ринку «Барабашово» Харківський міський голова Геннадій Кернес сьогодні, 28 листопада, зустрівся з підприємцями, які вимагають від власника торгового центру - концерну «АВЕК» - зниження вартості оренди.

Напередодні, 26 листопада, щоб привернути увагу до конфлікту з адміністрацією ринку, торговці перекрили рух транспорту на вул. Академіка Павлова. За їх словами, власники ТЦ «Барабашово» відмовилися від обіцянок, даних на початку року, і знову підняли оренду та супутні платежі.

«Зміни умов оренди сторони повинні обговорювати між собою. Але людей не попереджають про підвищення, це призводить до перекриття дороги, заворушень, в результаті - проблема переноситься в будівлю мерії. Раз так - рішення, прийняті тут, будуть виконуватися, або ми переглянемо умови співпраці міста з «АВЕК», - сказав Геннадій Кернес представникам торгових майданчиків, присутніх у сесійній залі міськради.

Підсумком зустрічі стало рішення - організувати зустріч ініціативної групи підприємців і адміністрації для вирішення спірних питань. Ігор Овечкін, представник дирекції ТЦ «Барабашово», підтвердив створення такої ради ринку.

Головні вимоги підприємців - зниження орендної плати, збереження фіксованого вихідного (щоб в цей день не стягувалися ринковий збір та інші платежі) та скасування так званих «нічних» - додаткової плати за раннє відкриття торгівлі.

«Власники ринку повинні обґрунтувати розмір орендної плати, вартість інших послуг теж повинна бути зрозуміла. Через тиждень ми зустрінемося знову, і вони представлять на ваш суд ці розрахунки. До цього часу «нічні» відміняються», - повідомив міський голова.

Нова зустріч Геннадія Кернеса, адміністрації ТЦ «Барабашово» і підприємців призначена на 9 грудня.

Підписуйтесь на Telegram-канал офіційного сайту Харківської міськради.


Друкувати
Останні новини