Геннадій Кернес: Нам потрібно повернути авіасполучення з Австрією
25 листопада 2015 17:23 Міжнародне співробітництво
Геннадій Кернес: Нам потрібно повернути авіасполучення з Австрією Харківський міський голова на зустрічі з послом Австрії в Україні ініціював відновлення прямих перельотів між Харковом і Віднем.

Надзвичайний і Повноважний Посол Австрійської Республіки в Україні Герміне Поппеллер відвідала Харків 25 листопада. «Я вражена ладом у Харкові, як він доглянутий. І розумію, що це не само собою відбувається, враховуючи близькість міста до зони агресії на Сході, приплив біженців і загальний занепад економіки. Ви добре тримаєте місто в руках, видна серйозна робота і хороша база для співпраці між нами», - зазначила пані Поппеллер в ході зустрічі з Геннадієм Кернесом.

Однією з головних тем стало обговорення відновлення прямих авіарейсів з Харківського аеропорту до Відня. «Напрямок Харків - Відень відкривало Європу, і ми дуже зацікавлені у відновленні таких рейсів. Сьогодні цю нішу активно освоїли поляки, є рейс «Харків - Варшава». Тепер я прошу вашої підтримки в переговорах з австрійськими перевізниками», - сказав Геннадій Кернес.

Сторони також обговорили відновлення роботи в Харкові Почесного консульства Австрійської Республіки. За словами Герміне Поппеллер, консулом може бути призначений харківський підприємець, співвласник компанії «Агротрейд» Всеволод Кожемяко.

Друкувати
Останні новини