Геннадій Кернес нагородив переможців конкурсу студентських проектів
22 червня 2018 15:37 Освіта
Геннадій Кернес нагородив переможців конкурсу студентських проектів Нагородження переможців міського конкурсу студентських проектів «Харків - місто молодіжних ініціатив» відбулося сьогодні, 22 червня, у Харківській міській раді.

Цього року перемогу в конкурсі здобули 10 проектів, які були представлені в чотирьох номінаціях: «Розумному місту - креативна молодь», «Рідному Харкову - стабільний розвиток», «Харків - територія успішної кар'єри» і «Харків - місто відкрите, творче, толерантне».

Церемонію нагородження провів Харківський міський голова Геннадій Кернес. Мер вручив авторам кращих проектів Подяки Харківського міського голови та грошові призи. Так, на реалізацію проектів переможці конкурсу отримали по 20 тис. грн, автори проектів, які посіли 2-гі місця, - по 15 тис. грн, 3-ті місця - по 10 тис. грн.

«Харків - місто молоді і студентів, і тому такі проекти дуже важливі для нас. Звичайно, не все можна охопити, але ті ініціативи і проблеми, які представлені в ваших роботах, дають стрімкий поштовх для реалізації цікавих ідей в місті. Я хочу побажати вам, щоб ви не зупинялися на досягнутому, щоб ваш талант розвивався і вас оточували друзі. Щастя, здоров'я і всіх благ!» - сказав Геннадій Кернес.

У числі переможців конкурсу - студент Харківського національного економічного університету ім. С. Кузнеця Дмитро Хапілін. Другокурсник бере участь у конкурсі вже другий рік, і обидва рази успішно. Цього року разом з друзями Дмитро представив на конкурс проект мобільного застосування для відстеження громадського транспорту в Харкові.

«Завданням нашої команди було інтерпретувати мобільний додаток під наше місто з інтеграцією системи «Е-ticket». За допомогою нього зі смартфона можна буде як поповнювати рахунок і оплачувати поїздки, так планувати їх дистанційно, відстежувати маршрут та інше. Дякую міській раді за можливість впроваджувати наші інновації в життя міста, розвивати його і просувати вперед», - зазначив Дмитро Хапілін.

На завершення церемонії Геннадій Кернес повідомив, що наступного року призовий фонд конкурсу студентських проектів знову зросте - грошові премії збільшаться на 5 тис. грн за кожне призове місце.

Нагадаємо, всього в цьому році в конкурсі «Харків - місто молодіжних ініціатив» взяли участь 1240 студентів з усіх вишів міста. У фіналі міського етапу конкурсу були представлені 92 роботи. Відбіркові тури конкурсу проходили на базі вищих навчальних закладів міста. За підсумками двох турів експертними радами були визначені 50 кращих проектів. З них 1-е місце присудили 10 роботам, ще по 20-ть проектів посіли 2-е і 3-е місця. Студенти представили проекти, спрямовані на благоустрій та розвиток Харкова: боротьбу з екологічними проблемами в місті, поліпшення сфери охорони здоров'я, освіти, розвиток бізнесу тощо. Зокрема, серед проектів-переможців - мобільний додаток з підготовки школярів до ЗНО, проект з розвитку кулінарного туризму в місті, презентація нових лікарських препаратів, створення нових зон відпочинку тощо.

Довідка. Міський конкурс «Харків - місто молодіжних ініціатив» проводиться в Харкові третій рік поспіль з ініціативи Харківського міського голови Геннадія Кернеса. Низка проектів-переможців конкурсу була успішно реалізована.


Друкувати
Останні новини